ریپورتاژ آگهی

6 بهترین میز غذا ناهار خوری سال 2020

بهترین میز غذا ناهار خوری سال ۲۰۲۰

ویراستاران ما بهترین محصولات را به طور مستقل تحقیق ، آزمایش خرید و قیمت میز ناهار خوری   و توصیه می کنند. می توانید در اینجا درباره روند بررسی ما بیشتر بدانید. ما ممکن است در خریدهای انجام شده از پیوندهای انتخابی خود کمیسیون دریافت کنیم.

برترین ها

بهترین قابل تمدید: میز ناهار خوری قابل تمدید Greyleigh Filkins در Wayfair

از چوب کاج جامد ساخته شده ، این میز دارای پایه پایه ای است که به آن  خرید و قیمت میز ناهار خوری احساس زیبایی می بخشد و می تواند تا ده نفر را در خود جای دهد.”

بهترین مزرعه مدرن: میز ناهار خوری چارلتون هوم ویدمیر در Wayfair

این میز متریال مخلوط ، با پایه تیر عرضی و قسمت بالای بتونی ، در خانه ای  مدرن در خانه  خرید و قیمت میز ناهار خوری به نظر می رسد.”

بهترین روستایی: میز ناهار خوری چوب جامد قابل توسعه Mista Abbey در Wayfair

این میز ناهار خوری قابل ارتقا دارای گره های چوبی و دانه هایی است که به آن ظاهری طبیعی می دهد که  خرید و قیمت میز ناهار خوری کمتر رسمی است.”

بهترین کلاسیک: انبار سفال میز ناهار خوری لورین در انبار سفال

پایه پایه و جزئیات فلزی تزئینی به این میز یک خرید و قیمت میز ناهار خوری  احساس مدیترانه ای می بخشد و برای جلوه ای با بافت دست است.”

بهترین مدرن: میز ناهار خوری میانه قرن نارون لنا در West Elm

میز ناهار خوری West Elm Lena Mid-Century زیبایی زیبایی یکپارچه را که دوست دارید با قیمت بسیار پایین تری از بسیاری از فروشگاه های عتیقه فروشی ارائه می دهد.”

بهترین چوب واقعی: میز ناهار خوری باسک و بشکه در جعبه و بشکه خرید و قیمت میز ناهار خوری

این میز ، ساخته شده از چوب انبه پایدار ، دارای طرحی ساده است که به اندازه کافی جاودانه است و می تواند برای دهه ها در خانه شما دوام بیاورد.”

بهترین قابل تمدید: میز ناهار خوری قابل تمدید Greyleigh Filkins

خرید در Wayfair

یک میز ناهار خوری قابل تمدید اگر شما مهمانی های بزرگی را سرگرم کنید و  خرید و قیمت میز ناهار خوری در میز با جمعیت کمتری غذا بخورید ، یک انتخاب عالی است. میز ناهار خوری قابل تمدید Greyleigh Filkins دارای دو برگ پروانه است ، بنابراین می توانید میز را هنگامی که مهمان شکرگذاری هستید مهیا کنید و وقتی فقط خانواده نزدیک شما هستند ، فضای خود را صرفه جویی کنید. این صندلی تا ده نفر یک بار طولانی و شش نفر بدون برگ در آن جای می گیرد.

این میز که از چوب درخت کاج جامد ساخته شده است ، دارای پایه پایه زیبایی است که به آن احساس زیبایی  ،  خرید و قیمت میز ناهار خوری گران قیمت و جو جو آب و هوایی می بخشد که تقریباً با هر نوع دکوراسیون به خوبی کار می کند. ابعاد جدول در طولانی ترین طول ۱۱۲ ۴۰ ۴۰ ۳۰ ۳۰ اینچ و طول آن ۸۰ اینچ بدون برگ است.

بازرسان می گویند برگ ها به راحتی جمع می شوند و از بین می روند ، از شش به ده صندلی رفتن ساده است. این فوق العاده محکم و محکم است ، اگرچه برخی از بررسی ها حاکی از این است که برگها همیشه به طور کامل خط نمی خورند – بنابراین در نظر بگیرید که آیا اغلب سفره ای روی میز  خرید و قیمت میز ناهار خوری خواهید داشت یا می خواهید آن را لخت نگه دارید.

خرید در Wayfair

اگر همه شما به دنبال خانه مدرن هستید ، میز ناهار خوری Charlton Home Wydmire را ببینید. این جدول مدرن ، در عین حال روستایی و مناسب برای خانه کشاورزی به روز شده شماست. این میز با ابعاد ۷۲ ۴۲ ۴۲ ۳۰ ۳۰ اینچ تا  خرید و قیمت میز ناهار خوری شش نفر را در خود جای می دهد. این یک ظاهر عالی از مواد مخلوط با یک میز رومیزی بتونی و یک پایه چوبی را فراهم می کند و دارای یک حالت پریشان هدفمند است که به آن احساس روستایی می بخشد.

این میز خانه مزرعه ای مورد علاقه بازبینی ها قرار می گیرد ، زیرا آنها فکر  می کنند خرید و قیمت میز ناهار خوری  این یک انتخاب منحصر به فرد با قیمت مقرون به صرفه و انتخاب عالی برای هر کسی است که می خواهد یک قطعه بیانیه در اتاق غذاخوری خود داشته باشد.

خرید در Wayfair

اگر بخواهید در خانه خود به دنبال یک ظاهر روستایی باشید ، میز ناهار خوری جامد قابل تمدید Abbey یک انتخاب عالی است. این میز جامد چوبی در حالت کشیده تا  خرید و قیمت میز ناهار خوری شش بدون برگ یا ده صندلی دارد. این گره های چوبی و دانه ای است که به میز جلوه ای طبیعی می دهد. ابعاد آن هنگام ریزش ۶۵ ۳۰ ۳۰ ۳۹ ۳۹ اینچ است و با قرارگیری دو برگ به ۹۵ اینچ طول می رسد. با نیمکت بلند در یک طرف یا صندلی های جداگانه بسیار عالی به نظر می رسد.

بازرسان خاطرنشان می کنند که پایان جدول ناهموار است (صاف نیست) ، که به آن احساس بسیار روستایی می بخشد. از آنجا که این میز بسیار جامد و  بزرگ است ، خرید و قیمت میز ناهار خوری  بهترین کار در یک اتاق نشیمن بزرگ است که فضای مانور زیادی دارد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا