ثبت نام

نرم افزاراندروید مقاطع فولادی داریان

daryan.maghatefooladi2

دانلود نرم افزار اندروید مقاطع فولادی داریان

 

گروه مهندسین داریان با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی و استفاده فراوان افراد از تلفن همراه هوشمند و شناخت نیاز های دانشجویان و مهندسین عمران و معماری ، بر آن شده است که مجموعه ای متنوع از نرم افزار های کاربردی را در حوزه عمران طراحی و کد نویسی کرده و در اختیار عزیزان علاقه مند قرار دهند .در ادامه با پورتال جامع مهندسین ایران همراه باشید.

نرم افزار اندروید مقاطع فولادی

این نرم افزار ها در دو حوزه اصلی تهیه شده اند؛ حوزه مشاوره و حوزه اجرا. 

حوزه مشاوره

نرم افزار های حوزه مشاوره بیشتر مرتبط با کارکرد مهندسین طراح و محاسب بوده و به آنها این امکان را می دهد که در کوتاه ترین زمان ممکن و به سادگی نیاز های خود را در این حوزه برطرف سازند . این نرم افزار ها عموماً در دفاتر فنی و مهندسی به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرند . 

حوزه اجرا

نرم افزار های حوزه اجرا به منظور استفاده مهندسین مجری و پیمانکاران تهیه شده است. با توجه به انکه این قبیل افراد معمولا در فضاهای کارگاهی که بعضاً دسترسی به امکانات نرم افزاری و سخت افزاری پیشرفته وجود ندارد مشغول به کار می باشند.لذا با در اختیار داشتن این نرم افزار ها در گوشی هوشمند خود به سرعت و به راحتی می توانند نیاز خود را برطرف نمایند . 

نرم افزار مقاطع فولادی

نرم افزار پیش رو نرم افزار مقاطع فولادی می باشد . در این نرم افزار مشخصات کامل مقاطع فولادی تک، مقاطع فولادی مرکب پرکاربرد، میلگرد، پیچ و ورق ارائه شده است . از ویژگی های خاص این نرم افزار دارا بودن اطلاعات میلگرد های تولید شده در ایران، اطلاعات ورق های تولید شده در ایران و همچنین اطلاعات پیچ های ساختمانی می باشد . اگرچه این نرم افزار در اصل جزء نرم افزار های حوزه اجرا بوده و به منظور دسترسی ساده مجریان و پیمانکاران به مشخصات و به خصوص وزن مقاطع مختلف تهیه شده، لکن برای مهندسین مشاور و دانشجویان نیز قابل استفاده می باشد . 

مقاطع فولادی داریان

دسترسی‌ها

  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • اجرا شدن در هنگام راه‌اندازی
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • خواندن کارت حافظه
نوع فایل : APK
بیشتر بخوانید:   دانلود دیکشنری تخصصی مهندسی مکانیک
حجم : 2.5M
پسورد : -

این مقاله هارو از دست ندهید:

منبع :
cafebazaar.ir

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *