دانلود رایگان اکسل فهرست بها ۱۴۰۰

فهرست بها ۱۴۰۰

هر سال نظام فنی و اجرایی کشور اقدام به انتشار فهرست بهای پایه عملیات عمرانی کشور می‌کند. نظام فنی و اجرایی کشور زیرمجموعه سازمان برنامه و بودجه کشور است. فایل اصلی فهرست بها به صورت PDF غیرقابل ویراش و کپی برداری تهیه شده است. این درحالی‌ست که طبق اصول اخلاقی و اخلاق حرفه‌ای منابع دولتی باید به صورت یکسان، رایگان و بدون مشکل در دسترس همگان باشند، که فهرست بها ۱۴۰۰ نیز یکی از این موارد است.

همچنین برای انجام محاسبات متره و برآورد، مهندسان و افراد فنی نیازمند یک فایل جامع قابل ویرایش و کپی هستند.

محتویات فایل اکسل فهرست بها ۱۴۰۰

ما در پورتال جامع مهندسین ایران اقدام به تهیه فایل اکسل فهرست بها ۱۴۰۰ کرده‌ایم و آن را به صورت رایگان در اختیار مهندسان و کاربران عزیز قرار داده‌ایم.

فایل‌ها به صورت کامل مطابق بر فایل ابلاغی نظام فنی و اجرایی کشور است. در فایل هر رشته، هر فصل در یک شیت جداگانه قرار داده شده است. با اینکار جستجو بر اساس فصول راحت شده است. همچنین همه آیتم ها به صورت سری (پشت سر هم) در یک شیت جداگانه قرارداده شده‌اند. با اینکار ارجاع و جستجوی یکباره تسهیل شده است.

لازم به ذکر است که تهیه این فایل‌ها زمان‌بر است و در اوغات فراغت آن‌ها تهیه می‌کنیم. به همین دلیل فعلا فهارس بهای زیر تهیه شده‌اند :

در تاریخ ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ فهرست بهای مهندسی آب اضافه شد.

فهرست بهای مهندسی آب

دانلود رایگان اکسل فهرست بها ۱۴۰۰

 

دانلود رایگان از طریق فروشگاه

برای دریافت فایل اکسل فهرست بها ۱۴۰۰ به فروشگاه پورتال جامع مهندسین ایران مراجعه کنید و به صورت رایگان فایل اکسل دانلود نمایید.

دانلود از فروشگاه


 

دانلود رایگان از طریق ایمیل

برای دریافت فایل اکسل فهرست بها ۱۴۰۰ ایمیل خود را در فرم زیر وارد کنید. پس از ثبت و تایید ایمیل فایل‌ها به شما ایمیل می‌شوند. همچنین باقی رشته‌ها به محض آماده شدن در این پست بروز رسانی خواهد شد. 

برای دانلود فهرست بها ۱۴۰۰ اکسل رایگان از فرم زیر استفاده کنید.

فایل های اکسل که ZIP شده به صورت خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


پی دی اف فهرست بها ۱۴۰۰

برای دانلود فهرست بها ۱۴۰۰ با فرمت PDF هم می تونید از این صفحه دانلود کنید.

دانلود فهرست بها ۱۴۰۰ با فرمت PDF

 

خروج از نسخه موبایل