رپورتاژ آگهی

حجم سازی محیط های اداری با اجرای پارتیشن شیشه ای منحنی

حجم سازی محیط های اداری با اجرای پارتیشن شیشه ای منحنی، ایده ای نوین و جالب در حوزه تفکیک سازی محیط است. ویژگی های خاص و منحصر به فرد این نوع شیشه موجب جذابیت ایده شده و افراد زیادی را به سمت خود کشانده است. همانطور که می دانید با پیشرفت تکنولوژی به طور روزانه ایده ای جدید و نوین در حیطه دکوراسیون اداری معرفی می شود. طراحی دکوارسیون داخلی ادارات یا شرکت ها شاید از دکوراسیون منزل نیز مهم تر باشد. چرا که روی درآمد و بهره وری تاثیر بسیاری خواهد گذاشت. شما یک محیط کاری ایده آل و زیبا را تصور کنید.

علاوه بر اینکه هر یک از کارمندان در جای مخصوص خود قرار خواهند گرفت، مشتریان نیز با ورود به اداره احساس خوشایندی خواهند داشت. برای انجام هر یک از مراحل پروژه می توانند به اتاق مخصوص همان فرد بروند و با آرامش نسبت به انجام کار خود مراحل را جلو ببرند. تاثیر مثبت فضای کاری روی کارکنان و مشتریان نباید نادیده گرفته شود. زیرا به طور مستقیم روی پیشرفت کاری و درآمد تاثیر مستقیم خواهد گذاشت.  اگر قصد طراحی دکور داخلی کسب و کار خود را دارید، مطالب موجود در این مقاله را از دست ندهید.

پارتیشن شیشه ای منحنی چیست؟

پارتیشن شیشه ای منحنی نسبت به پارتیشن های معمولی، ظاهری متفاوت و خاص دارند. در واقع شیشه استفاده شده در پارتیشن منحنی، قوس دار و غیر استاندارد طراحی شده است. به طوری که با اجرای این نوع پارتیشن در محیط خواسته یا ناخواسته موجب جلب توجه ارباب رجوعان خواهید شد. فرایند نصب پارتیشن های شیشه ای منحنی نسبتاً پیچیده تر بوده و باید توسط افراد حرفه ای و ماهر انجام شود. با بکارگیری از پایه های آلومینیومی در پارتیشن می توانید از مستحکم بودن آنها اطمینان یابید. 
حجم سازی محیط های اداری با اجرای پارتیشن شیشه ای منحنی مانند هر نوع پارتیشن دارای یک سری مزایا و معایب است که در ادامه بیشتر در مورد آنها صحبت خواهد شد.

پارتیشن شیشه ای منحنی چیست؟

کاربرد پارتیشن شیشه ای منحنی

قوس دار بودن پارتیشن شیشه ای منحنی دلیل اصلی متمایز بودن آن با سایر پارتیشن ها است. کاربرد اصلی این نوع پارتیشن جداسازی محیط اداری و ایجاد بخش های مختلف در محل کار است. این نوع پارتیشن شیشه ای به دلیل قوس دار بودن شیشه ها به نحوی موجب حجم سازی محیط اداری می شود. پارتیشن شیشه ای منحنی در هر محیطی سازگار بوده و قابل نصب در محیط های مختلف است.

مزایا و معایب اجرای پارتیشن شیشه ای منحنی (قوس دار)

حجم سازی محیط های اداری با اجرای پارتیشن شیشه ای منحنی مهمترین مزیت آن به شمار می رود. این سبک پارتیشن شیشه ای به نوعی در فضای کار جلوه های ویژه ایجاد می کند. انحنای موجود در شیشه ای دلیل منعطف بودن پارتیشن در هر فضای کاری است. با اجرای پارتیشن شیشه ای دو جداره در محیط می توانید حریم خصوصی مورد نیاز هر یک از کارکنان را برایشان ایجاد کنید. کارکنان با داشتن فضای امن و راحت نسبت به انجام وظایف خود مشتاق تر خواهند بود. در واقع پرسنل ادارات و شرکت ها برای فعال بودن به یک محیط امن و ایده آل نیاز دارند.

محیطی که در آنجا احساس آرامش نمایند. فضای کاری که موجب افزایش روحیه کارکنان شود در بالا رفتن بازدهی کارکنان بسیار تاثیر مثبت خواهد گذاشت. بنابراین اگر تا به امروز نسبت به تفکیک کردن محیط داخلی شرکت بی اعتنا بوده اید، بدانید که اجرای پارتیشن اداری می تواند بازدهی کار را چندین برابر افزایش دهد. پس همین حالا نسبت به سفارش پارتیشن مد نظر خود اقدام کنید.

نصب و اجرای پارتیشن شیشه ای منحنی موجب سلامت روح افراد در محل کار می شود. انحنای موجود در شیشه ها به پرسنل اداری انگیزه کار داده و آنها را نسبت به انجام کارهای مختلف منعطف می سازد. ایجاد محیط صمیمی و دوستانه یکی از راه حل های افزایش بازدهی بیشتر در محیط کار محسوب می شود. 

مزایا و معایب اجرای پارتیشن شیشه ای منحنی (قوس دار)

چگونگی حجم سازی محیط با طراحی پارتیشن شیشه ای منحنی

حجم سازی محیط های اداری با اجرای پارتیشن شیشه ای منحنی باید هوشمندانه انجام شود. حال شاید برایتان سوال پیش بیاد که چگونه پارتیشن شیشه ای منحنی موجب حجم سازی در محیط اداری می شوند؟ شیشه های قوس دار موجود در پارتیشن شیشه ای منحنی در واقع خطای دید در بیننده ایجاد می کند. البته به چگونگی نصب پارتیشن در محیط نیز بسیار بستگی دارد. در واقع افراد نصب کننده باید پارتیشن ها را طوری در محیط جایگذاری کنند که خطای دید ایجاد شده موجب افزایش فضای کاری شوند. قوس رو به بیرون موجب بزرگتر نشان دادن فضا می شود. بنابراین منعطف بودن پارتیشن شیشه ای منحنی و حجم سازی آن بهترین مزیت های این نوع پارتیشن به شمار می روند.

نصب و اجرای پارتیشن شیشه ای قوس دار | پارتیشن ساز

فرایند نصب و اجرای پارتیشن شیشه ای منحنی یا قوس دار اندکی نسبت به پارتیشن شیشه ای ساده پیچیده تر است. به همین دلیل بهتر است برای اجرای آن از یک تیم مطمئن و حرفه ای در این زمینه کمک بگیرید. مجموعه پارتیشن ساز دارای تیم حرفه ای و قابل اعتماد در حوزه نصب و اجرای پارتیشن شیشه ای می باشند. این مجموعه سال ها در زمینه نصب انواع پارتیشن ها فعالیت داشته و از پس سخت ترین نصب ها نیز برآمده است. در واقع به طور تخصصی در زمینه نصب و اجرای پارتیشن فعالیت داشته و هنوز هم به فعالیت خود ادامه می دهد. حرفه ای بودن تیم نصب پارتیشن موجب تمیز درآوردن پارتیشن و عدم ایجاد هرگونه اختلال می شود. اگر دارای کسب و کار خصوصی هستید، برای تفکیک کردن محیط کار خود می توانید از اجرای پارتیشن شیشه ای قوس دار استفاده کنید تا بتوانید علاوه بر جداسازی محیط، موجب افزایش جذابیت و زیبایی محیط نیز بشوید.

نصب و اجرای پارتیشن شیشه ای قوس دار | پارتیشن ساز

جمع بندی

حجم سازی محیط های اداری با اجرای پارتیشن شیشه ای منحنی می تواند محیط کاری کوچک شما را بزرگتر نشان دهد. توجه داشته باشید که پیش از حضور تیم نصب کننده در محیط، هر یک از پارتیشن ها به صورت پیش ساخته شده آماده می شوند.

مجموعه پارتیشن ساز چندین پارتیشن شیشه ای پیش ساخته با ابعاد گوناگون را موجود دارند؛ اما به طور انحصاراً نیز می توانند با اندازه گیری دقیق محیط، شیشه ای جدید با اندازه منحصر به فرد را در پارتیشن بکار ببرند. تولید شیشه قوس دار مسلماً با پیچیدگی هایی همراه است اما مجموعه پارتیشن ساز با در دسترس داشتن تجهیزات حرفه ای و جدید مستحکم ترین و با دوام ترین شیشه های قوس دار را در پارتیشن بکار می برند. شیشه سکوریت های بکار برده شده در پارتیشن ها دارای ضخامت استاندارد بوده و از دوام و ماندگاری بالایی برخوردار هستند. اگر شما دارای کسب و کار یا دفتر کار هستید، دیگر برای جداسازی محیط و ایجاد حریم خصوصی نگران دیوارچینی نباشید. با بهره گیری از پارتیشن شیشه ای می توانید به راحتی در کمترین زمان فضای کاری خود را به بخش های مختلف تبلید نمایید. 

 

توجه: این مطلب یک رپورتاژ آگهی (تبلیغات) بوده و پورتال جامع مهندسین ایران هیچگونه نظر و مسئولیتی ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک های مفید
دکمه بازگشت به بالا

دانلود فایل

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.