رپورتاژ آگهی

بهترین گزینه برای پوشش دیوار ماربل شیت است

ماربل شیت

در مورد ماربل شیت صحبت زیاد است، نه تنها به عنوان پوشش دیوار، بلکه امروزه به عنوان یک سقف کاذب این کالا در سراسر ایران شناخته شده است، به این معنی که سنگ مصنوعی با داشتن ویژگی های مختلفی که در حوزه دکور داخلی به خود دیده است. توانسته است که نه تنها مشکلات دیگر دیوارپوش ها را بر طرف کند، بلکه با یک سری از مزیت های برطرف و نیز پیدا کردن خلع های موجود در مشکلات دیوارکوب های هم نسل های خودش، توانسته یک پله این محصول فراتر رود و در واقع به عنوان پرچم دار فروش در بخش های آرایه های داخلی ساختمان قرار گیرد.

به این مهم یکی از برترین نوع ویژگی ها را که همانا این ورق کاملا ضد آب است، و انتی باکتریل بودن آن هم مزیت بر علت شده است تا در محیط های سرویس بهداشتی، حمام و نیز بین کابینتی به یاری ما طراح های داخلی و نیز فروشنده های حوزه دکور برسد. از سوی دیگری دیوارپوش ماربل شیت از پی وی سی و پودر سنگ تشکیل شده است و همراه با دقت نظر خاصی در داخل کارگاه تولیدی، چندین بار uv می شود تا المان های برتری را به دست بیاورد. موقعی که صحبت از ضد باکتری بودن و ضد جرم شدن این کالا به میان می آید، همین ویژگی یو وی است که توانسته آن را به عنوان یک سرمشق اصلی به مخاطبین خود، یاد بدهد. چرا که دیگر کالاها در این حوزه با کمترین بهره رو به رو هستند.

ماربل شیت

احتمالا برای شما جالب باشد که در جریان قرار بگیرید، محصولی به نام سقف کاذب ماربل شیت هم وجود دارد. ولی اکنون مخاطبین آذران دکور به دنبال دیوارپوش این کالا هستند، تعدادی از دوستان که با حوزه دکور داخلی بیشتر آشنا می باشند، می دانند که این کالا به دلیل آن که وزنی حدود ۱۸ کیلوگرم دارد، در هنگام نصب کردن روی سقف باید یک سری از مقررات خاص را رعایت کرد و در نهایت، آن را نهایی کنیم. بر همین اساس است که ما زمانی که متوجه می شویم که قرار است این آرایه ی داخلی ساختمان روی سقف کار شود، حتما با مشتری موارد و استانداردهای لازم را چک می کنیم. از سوی دیگری ویژگی این محصول به نحوی توانسته است که یک سری مشکلات دیگر دیوارکوب ها را تکمیل کند که خودش به تنها در هر جای نصب می شود، در اصطلاح فروش این کالا عمومی است، نه تنها در محیط منزل بلکه در محیط های اداری تجاری، محیط های استخر، بخش های لابی و نیز به عنوان یک کالا در قلب خانه که همانا اشپزخانه است به خوبی اجرا کار دارد.

دیوارپوش

در جهت معرفی کردن دیوارپوش و یا دیوارکوب قدم های بسیار مثمر ثمری در فضای مجازی برداشته شده است. امروزه شما مشتری محترم که در این قسمت قرار دارید، می دانید که حوزه دکوراسیون داخلی چندین مدل دیوارپوش مختلف را دارد. اما آن که باعث شده است که آذران دکور یک پله فراتر از این رقبای خود قرار گیرد. به نحوی سبد محصولات آن اشاره کنیم. در واقع باید به قدری این بخش را گسترش بدهیم که نه تنها برای مصرف داخلی کمک شایانی باشد بلکه نیم نگاهی هم به صادرات این کالا در آینده نزدیک داشته باشیم.

خوب به اصطلاح معماری بخواهیم با شما صحبت کنیم، به هر نوع پوششی که روی یک دیوار نصب می شود، دیوارپوش گفته می شود. ممکن است که یک متریال ارزان قیمت باشد و یا خواه این که لوکس ترین نوع متریال را شما انتخاب و گزینش کنید. در هر حال باید چندین راه کار در اختیار شما باشد تا انتخاب دقیق تری در این بخش به دست آورده باشید. از مجموعه های که در اختیار شما قرار داده می شود، هر کدام دارای یک سری زیر شاخه هستند که در جایگاه خاص خودش دارای اهمیت و اعتبار است.

در زمانی که زندگی می کنیم، هزینه دیوارپوش ها در چند پله تقسیم بندی می شود، یعنی برای شما مهم است که مخاطبین خاص خودمان در چه زمینی در حال قدم زدن هستند. ممکن است که یک سری از دوستان بهای ریالی ارزان قیمت به دست آنان برسد و درخواست کنند. خوب دیوارپوش فومی است که این وسط چاره ساز باشد. عده ای دوستان به دنبال قیمت های متوسط هستند در بخش های دکوری ما به شما دیوارپوش آجری و یا طرح سنگ را پیشنهاد می کنیم و در بخش های دیگری عزیزانی هستند که برای یک ویلای لوکس به دنبال یک متریال پر مخاطب می باشند، چه بهتر است که به سمت و سوی خرید کردن نوع میکروسمنت و یا اپوکسی گام های خوبی را بردارند. ما می خواهیم روند اجرای آن را همراه با ارسال جنس و نصب حرفه ای در خدمت شما باشیم.

دیوارپوش

سقف کاذب

شاید تک محصولی باشد که علاوه بر اینکه باید سقف کاذب و خود جنس را خریداری کنید، متعلقات آن هم به اندازه ی خود سقف کاذب دارای اهمیت است. در مورد دو بخش دیگری این متریال یک سری سازه های مختلف دارد که هم راستا با آن باید به کار گیری شود. خوب بحث سقف وجود دارد و جاذبه زمین، نمی توانیم همین طوری متریال را نصب کنیم. بر همین اساس است که باید در نظر گرفته شود، یک سقف کاذب از چه بخش های تشکیل می شود و می تواند چند المان را به خود اختصاص بدهد. ما سازه های مختلف را برای شما مشخص می کنیم، اگر قرار است به سمت و سوی خرید کردن تایل برویم، راهکارهای خرید کردن آن را نمایش می دهیم، در واقع از طریق یک حساب کردن و فرمولی که به شما داده می شود، کافی است که فقط و فقط متر مربع سقف کاذب خودتان را داشته باشید و دیگر همه ی این ریز آیتم ها، یکی پس از دیگری خودش به دست خواهد آمد. هم چنین خرید کردن این محصول بسیار راحت است اما نصب کردن آن نیاز به نیروی متخصص دارد.

سقف کاذب

بر همین اساس است که همواره ما فروش این محصول را بی واسطه در کارنامه کاری خودمان داریم و تیم نصاب حرفه ای دوره دیده هم می تواند به خوبی راهکار مناسبی را برای شما در این زمینه خلق و ایجاد کنند. این کالا می تواند طیف های گسترده ای داشته باشد، و باید در مورد آن به دقت بررسی گردد و سپس اقدام به خرید کردن آن، انجام شود.

این متریال یعنی سقف کاذب در حال حاضر به ۵ دسته مختلف زیر گروه بندی می شود. هر کدام از این مدل ها هم می تواند به تعداد دیگری تقسیم بندی شود که نشان دهنده وسعت این محصول است. هر چقدر که به جلوتر می رویم، محصولات به روزتر وارد این حوزه می شود.

 

توجه: این مطلب یک رپورتاژ آگهی (تبلیغات) بوده و پورتال جامع مهندسین ایران هیچگونه نظر و مسئولیتی ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

دانلود فایل

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.