مصالح ساختمانی

تغییراتی که توسط مواد نانو سنگ در ساختمان ایجاد می شود

نانو سنگ نما به عنوان یک پوشش آبگریز روی نما و سطوح مختلف ساختمانی قابل اجرا است. پوشش نانو سنگ نما از نفوذ آلاینده ‌ها به داخل سطح جلوگیری کرده و باعث می شود سطح ساختمان در برابر عوامل مخرب جوی و آسیب های محیطی مقاومت داشته باشد. نانو سنگ نما با استفاده از فناوری نانو تولید شده و با ایجاد یک لایه نامرئی روی سطوح معدنی نظیر سنگ های طبیعی و بتن یا سیمان و سنگ فرش به عنوان یک عایق عمل می کند.

خواص عالی آب گریزی و جلوگیری از آلودگی باعث بالا رفتن طول عمر سطوح سنگی ساختمان می شود. با استفاده از نانو سنگ نما، نمای سنگی ساختمان به راحتی کثیف نمی شود و هیچ گونه لکه ای روی سطح نما باقی نمی ماند. پوشش نانو سنگ نما به عنوان یک محافظ روی سنگ قرار می گیرد و از نشستن گرد و غبار، ذرات خاک، دود، مواد روغنی و چربی که در محیط وجود دارند، جلوگیری می کند؛ بنابراین از تغییراتی که توسط مواد نانو سنگ در ساختمان ایجاد می شود می‌توان به افزایش طول عمر ساختمان و مقاومت در برابر آلودگی ها اشاره کرد.

نانو سنگ

نانو سنگ نما

نانو سنگ نما باعث می شود نفوذ پذیری سطوح سنگی ساختمان در برابر آب و مواد آلاینده کاهش پیدا کند. به دلیل این ویژگی برای نظافت سطوح ساختمانی و سنگ نمای ساختمان دیگر نیازی به استفاده از ماشین آلات و ابزارهای تمیز کننده و ساینده نیست. چرا که تمیز کردن نما به راحتی قابل انجام است. ساختار مواد نانو نما سنگ به صورت شبکه هیبریدی عالی معدنی هستند که دوام بالایی دارند و در درازمدت از نمای ساختمان محافظت می کند.

شاید دیده باشید که بعضی از ساختمان ها که در مناطق مرطوب و بارانی وجود دارند به علت بارندگی های فراوان قارچ و جلبک می زنند؟ اما با استفاده از نانو نما سنگ رطوبت و بارندگی ها هیچ اثری روی نمای ساختمان ندارد و در برابر این عوامل آسیب رسان محیطی محافظت می شوند. با توجه به اینکه در سال‌های اخیر بارش باران های اسیدی موجب از بین رفتن و فرسوده شدن نمای بسیاری از ساختمان ها در شهرهای بزرگ شده اند، با استفاده از ویژگی های محافظتی مواد نانو نما سنگ می توان از فرسایش ساختمان به دلیل عوامل تخریب کننده محیطی جلوگیری کرد. نانو نما تمام درز ها و شکاف های موجود در سطح را پوشش می‌دهد و از نفوذ باران اسیدی به داخل آن ها جلوگیری می کند. این مواد به عنوان یک عایق مناسب به کار می روند و از شوره زدن نمای ساختمان به دلیل بارندگی های فراوان جلوگیری به عمل می آورد.

✔ حتما بخوانید:  نصب تراس شیشه‌ای، موارد مصرف و کاربردها

مزایای نانو سنگ

سطوح سنگی ساختمان ها وقتی که محتفظی نداشته باشند و بدون پوشش نانو باشند، بسیار مستعد جذب آلاینده‌ها هستند. آلودگی های طبیعی به مرور زمان چهره ساختمان را زشت و نامطلوب می کنند و باعث می‌شوند روی سطح سنگ ها لکه هایی ایجاد شوند که از بین نمی روند؛ اما با استفاده از پوشش نانو سنگ می توان از ایجاد چنین لکه‌هایی جلوگیری کرد. از ویژگی ها و مزایای نانو سنگ نما ساختمان می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • خاصیت ضد آب کنندگی سطوح
 • آبگریز قوی
 • نفوذ در سنگ نما
 • محافظت از سنگ در مقابل باران های اسیدی و آلودگی های محیطی
 • جلوگیری از ایجاد لکه بر اثر گرد و خاک و چربی
 • عدم تغییر رنگ ساختمان
 • بالا بردن مقاومت نما در برابر اشعه uv
 • تمیز ماندن طولانی مدت نمای ساختمان و جلوگیری از لکه شدن
 • جلوگیری از جذب رطوبت
 • محافظت از نما و افزایش طول عمر سنگ
 • قابلیت تنفس توسط نمای ساختمان
 • مقاومت در برابر یخ زدگی و سرما
 • جلوگیری از پوسته پوسته شدن نما و شوره زدن ساختمان
 • خاصیت تمیز شوندگی ساده و ماندگاری طولانی مدت

نانو سنگ

قیمت نانو سنگ

قیمت نانو سنگ با توجه به ویژگی های بسیاری که این پوشش نانو دارد، به عوامل زیادی بستگی دارد. هزینه مربوط به خرید پوشش نانو و محافظ سنگ با توجه به اینکه محصول در چه حجمی باشد متفاوت است. شما می توانید برای اطلاع از قیمت نانو سنگ به وب سایت فروشگاه اینترنتی نانو پارس مراجعه نمایید و قیمت محصولات را از طریق شماره های بخش فروش این مجموعه به دست آورید.

با مراجعه به وبسایت این مجموعه و مقایسه قیمت ها می توانید انتخاب مقرون به صرفه ای داشته باشید. چرا که خرید نانو نما سنگ از فروشگاه نانو پارس علاوه بر قیمت مناسب، دارایه تاییدیه نانو در محصولات خود و ارائه ضمانت کیفی کالا، بنا به در خواست مشتری می‌باشد. نانو پارس گرجی جزع اولین شرکت های ارائه کننده انواع مواد نانو مناسب نما در ایران است. با توجه به ویژگی ها و مزایای گفته شده از نانو سنگ نما خرید این محصول برای جلوگیری از هزینه های اضافی و نمای سنگی تمیز ساختمانی ضروری است. در واقع یک راه حل اقتصادی و عاقلانه برای جلوگیری از هزینه های مربوط به نگهداری و تمیز کاری نمای ساختمان خرید نانو سنگ نما است. چرا که این محصول می‌تواند در بلند مدت تأثیر خود را روی سطوح سنگی به جا بگذارد و هزینه‌های مربوط به تمیزکاری، نظافت، ترمیم نما و … را حذف کند.

✔ حتما بخوانید:  سیمان چیست؟ انواع، کاربرد، ویژگی و اجزای تشکیل دهنده آن

“مواد نانو برای سنگ نما، یکی از پر کاربرد‌ترین محصولات ساختمانی، برای انواع نما‌های ساختمانی است، محلول نانو سنگ، قابل استفاده برای انواع نما های سنگی، به خصوص برای ضد آب کردن و از بین بردن لکه سنگ، شوره زدگی و تمیز کردن سنگ کف نما، بسیار مناسب است. قیمت محلول نانو سنگ نما معمولا در بازار با توجه به شرایط فعلی و اقتصادی کشور، معمولا در یک رنج قیمتی ثابت نیست، اما نسبت به سایر محصولات شوینده و پاک کننده برای این کار، مقرون به صرفه تر است. پدیده فروش مواد نانو سنگ نما، یک فرصتی طلایی، برای دیده شدن بهتر نما ساختمان‌ها در سراسر شهر و کشورمان است.”

خرید نانو سنگ

نانو سنگ یکی از محصولات فوق العاده آب گریز است که به روی سطوح سنگی ساختمان بسیار کاربرد دارد. با استفاده از این پوشش نمای ساختمان در برابر رطوبت و آلودگی های محیطی مقاوم می شود. جهت خرید نانو سنگ می توانید به وب سایت فروشگاه اینترنتی نانو پارس مراجعه نمایید. این مجموعه در زمینه فروش محصولات نانو برای پوشش های مختلف نمای ساختمان فعالیت می کند. با توجه به اهمیت استفاده از نانو سنگ نما در سال های اخیر برای ساختمان های بلند و آسمان خراش ها بسیاری از افراد تصمیم می گیرند از مواد نانو برای پوشش ساختمان های آجر نما یا سنگ نمای خود استفاده کنند.

این کار موجب می‌شود تا هزینه های اضافی مربوط به نظافت و تعویض نمای سنگی ساختمان کاهش پیدا کند؛ بنابراین با خرید نانو سنگ نما می توانید یک سرمایه گذاری بلند مدت انجام دهید. چراکه نمای ساختمان شما همیشه تمیز می ماند و نیازی به تعویض کردن نمای ساختمان در کوتاه‌مدت نخواهید داشت. استفاده از نانو سنگ نما از ترک خوردگی و تخریب نمای سنگی ساختمان جلوگیری می کند. با توجه به اینکه مواد نانو سنگ نما منافذ موجود در سطوح ساختمان را پر می کند و از نفوذ رطوبت و عوامل تخریب کننده جلوگیری می کند طول عمر نمای ساختمان افزایش پیدا می‌کند. همین ویژگی ها باعث می شود تا خرید نانو نما سنگ از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

دانلود فایل

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.