رپورتاژ آگهی

با پکیج دینی 6040 حرف آخر فراموشی را به فراموشی بسپارید!

پکیج دینی 6040

دین و زندگی را داوطلبان به چشم یک درس حفظی نگاه می‌کنند اما فقط افرادی که تجربه شرکت در کنکورهای اخیر را دارند می‌دانند که با حفظ کردن نمی‌توان به سوالات دینی پاسخ داد. البته با بررسی آمار های کنکور هم می‌توان به این نتیجه رسید؛ در سال 97 از بین حدودا 1 میلیون شرکت کننده در سه رشته تجربی و ریاضی و انسانی فقط 3 نفر توانستند در درس دینی درصد 100 را کسب کنند.

اما یک خبر خوب برای شما داریم؛ سبکی جدیدی از آموزش در یکی از منابع آموزش دین و زندگی رونمایی شده است که بدون حفظ کردن می‌توانید کل دینی کنکور را در کمتر از 40 ساعت همراه با حل تست یاد بگیرید و این منبع همان پکیج دینی 6040 می‌باشد. منبعی که در سال 98 تعداد 15 نفر از افرادی که از آن استفاده کردند توانستند بدون حفظ کردن دین و زندگی به درصد 100 دست پیدا کنند.

با عربی محمد واعظی در 20 ساعت عربی کنکور خود را به اوج برسانید

درست شنیدید بدون حفظ حتی یک کلمه! شاید پیش خود بگویید چگونه ممکن است درسی مانند دین و زندگی را بدون حفظ کردن یاد گرفت؟

این درس را فقط با تصویر سازی های استاد علیرضا یوسفیان پور فقط با 14 الگو یاد خواهید گرفت. این روند در سایر دروس این موسسه نیز به چشم می‌خورد. به عنوان مثال در درس عربی کنکور که به جرئت می‌توان گفت نقطه ضعف اکثر داوطلبان کنکور است با تدریس استاد واعظی در 20 ساعت این درس را همراه با حل تست یاد خواهید گرفت. تدریسی که هر سال حداقل 5 نفر از شاگردان این موسسه با استفاده از عربی محمد واعظی و تدریس استاد محمد واعظی به درصد 100 در این درس دست پیدا می‌کنند.

عربی استاد واعظی

لیست قیمت محصولات حرف آخر

اما در موسسه حرف آخر داوطلب فقط از منابع بهره مند خواهد شد؟ پاسخ خیر است زیرا علاوه بر منابع، آزمون و مشاوره هم به داوطلب تعلق خواهد گرفت یعنی داوطلب تمامی نیاز هایی که در مسیر کنکور ممکن است داشته باشد برای او پوشش داده شده است و دیگر نیازی نیست برای رفع نیاز های آموزشی به سراغ مشاور یا شرکت در آزمون های آزمایشی برود.

در بخش مشاوره هم به هر داوطلب یک مشاور اختصاص داده می‌شود که به صورت کامل داوطلب را پشتیبانی می‌کند و با توجه به مدت زمانی که داوطلب تا روز کنکور زمان دارد و همچنین سطح داوطلب برنامه دو ماهه حرف آخر و برنامه 4 ماهه حرف آخر در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت که به کمک آن در مدت زمان تعین شده داوطلب در یک مسیر اصولی قدم خواهد گذاشت و دیگر با مشکل سردرگمی و بی برنامگی مواجه نخواهد شد. برای دریافت لیست قیمت محصولات حرف آخربه سایت مرکزی حرف آخر مراجعه نمایید.

سایت مرکزی حرف آخر : https://harfeakharpub.com

مشاورین ارشد موسسه : آقای شایان مامندی- خانم حدیث قمری- خانم مریم فرزی

شماره تماس مرکزی حرف آخر :

021-66576182

021-66576371

021-66566623

موسسه حرف اخر

 

توجه: این مطلب یک رپورتاژ آگهی (تبلیغات) بوده و پورتال جامع مهندسین ایران هیچگونه نظر و مسئولیتی ندارد.
این مطلب چقدر مفید بود؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا