اخبار مهندسی

بررسی طرح اصلاح قانون نظام مهندسی در کمیسیون عمران

بررسی طرح اصلاح قانون نظام مهندسی در کمیسیون عمران

 

عضو کمیسیون عمران گفت: بررسی طرح اصلاح قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان در دستور کار امروز این کمیسیون بود.

به گزارش پایگاه خبری پورتال جامع مهندسین ایران به نقل از مهندس نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی کشور، شهرام کوسه غراوی عنوان داشت: بررسی طرح اصلاح قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان در دستور کار امروز این کمیسیون بود.

طرح اصلاح قانون نظام مهندسی بررسی شد

کوسه غراوی

وی در مورد موارد مطرح گردیده در نشست کمیسیون عمران، اظهار داشت: ادامه بررسی طرح اصلاح قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان در دستور کار کمیسیون بود، چرا که در نشست های قبل کلیات این طرح مورد تصویب قرار گرفته بود.
عضو کمسیون عمران ادامه داد: یکی از مواردی که امروز مطرح گردید آن بود که اختلافاتی وجود داشت مبنی بر این که آیا سازمان نظام مهندسی باید زیر نظر سازمان برنامه و بودجه باشد یا آنکه زیر نظر وزارت راه و شهرسازی باشد که با رأس استمزاجی نمایندگان قرار بر این شد که این سازمان سمت و سوی سازمان برنامه و بودجه را به خود بگیرد.

بررسی طرح اصلاح قانون نظام مهندسی در کمیسیون

کوسه غراوی با اشاره به این که مسئولان وزارت راه و شهرسازی با این موضوع که سازمان نظام مهندسی زیر نظر سازمان برنامه و بودجه برود مخالف بودند، یا آور شد: قرار بر این است که این موضوع در کمیته شهر و روستای کمیسیون عمران مورد بررسی دقیق قرار گیرد و بعد از جمع ‌بندی گزارش نهایی را به صحن علنی ارائه دهیم.

 

این مقاله هارو از دست ندهید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

دانلود فایل

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.