اخبار کنکور

برنامه زمانبندی کنکور ۱۴۰۰ اعلام شد

جدول زمانبندی کنکور ۱۴۰۰ اعلام شد

به گزارش پورتال جامع مهندسین ایران و به نقل از روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور، به اطلاع ثبت‌نام کنندگان در آزمون سراسری سال 1400 مي‌رساند با توجه به مصوبه شصت و هشتمین جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، آزمون مذکور طبق زمان بندی ذیل برگزار خواهد شد:

 

رديف گروه آزمایشی زمان، روز و تاريخ آزمون
1 گروه آزمايشي هنر صبح روز  چهارشنبه  1400/04/09
2 گروه آزمايشي علوم رياضي و فني صبح روز  پنجشنبه   1400/04/10
3 گروه آزمايشي علوم انساني صبح روز  پنجشنبه   1400/04/10
4 گروه آزمايشي علوم تجربي صبح روز   جمعه    1400/04/11
5 گروه آزمايشي زبان‌هاي خارجي صبح روز  شنبه     1400/04/12

 

قاضیان لازم است از روز یکشنبه مورخ 6/4/1400 نسبت به پرینت کارت شرکت در جلسه آزمون خود اقدام نمایند. اطلاعیه این سازمان درخصوص جزئیات برگزاری آزمون در تاریخ 30/3/1400 در درگاه اطلاع رسانی این سازمان منتشر خواهد شد.


نکات قابل توجه

کارت ورود به جلسه مجوز ورود داوطلبان به جلسه تمامی آزمون های سراسری است بنابراین تمام داوطلبانی که ثبت نام کنکور ۱۴۰۰ را انجام دادند، می بایست طبق اطلاعیه های سازمان سنجش، چند روز پیش از تاریخ برگزاری این آزمون، با اطلاعات ثبت نامی وارد سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org شده و کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400 خود را از سایت دانلود و پرینت آن را روز آزمون به همراه داشته باشند.

آن دسته از داوطلبانی که در کارت ورود به جلسه خود اشتباه یا مغایرتی مشاهده نمودند، در فرصت باقیمانده تا روز برگزاری آزمون می بایست نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند تا در آینده دچار مشکلی نشوند. لازم به ذکر است که برخی از این اطلاعات از طریق سایت سنجش و برخی دیگر از طریق باجه های رفع نقص کنکور سراسری ۱۴۰۰ اصلاح می گردند.

5/5 - (1 امتیاز)
منبع
sanjesh.org

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا