نرم افزار مهندسی

کلید های میانبر Photoshop ، InDesign ، Illustrator برای معماران

کلید های میانبر برای معماران

استفاده از کلید های میانبر به ویژه در برنامه هایی مانند Photoshop, InDesign و Illustrator که معماران کارهای نهایی را در آن ها به اتمام می رسانند برای مهندسین یا معماران موضوعی حیاتی برای به سرانجام رساندن کارهای نیمه تمام است اگرچه ممکن است به نظر نرسد اما کلیدهای میانبر در افزایش سرعت کار و بازدهی تاثیر زیادی دارند و به جای کلیک و پروسه یافتن دستور ها از دل منوها میتواند جایگزینی سریع و بسیار آسانتر محسوب شود.

در واقع زمانی که میخواهید رندرتان را (چه پلان چه پرسپکتیو یا مقطع) پخته تر و آراسته تر کنید یا شیت بندی کارتان را به اتمام برسانید، برای ترمیم نهایی و یا ارائه نهایی این نرم افزارها هر کدام به نحوی موثر هستند.

ایندیزاین اساسا یک نرم افزار چینش طرح مناسب برای ایجاد شیت بندی، طراحی پوستر و… است و یا برخی معماران به دلیل آشنایی بیشتر ، فتوشاپ را جایگزین مناسبی برای سایر نرم افزار های پرزانته در نظر میگیرند. اما شیت بندی معماری با Illustrator ، ابزارهای جدید و حرفه ای تری را در اختیار شما قرار می دهد و مناسب ترین نرم افزار بویژه برای ترسیم طرح های شماتیک و دیاگرام های معماری و شهرسازی است همچنین تهیه اینفوگرافیک‌ها یکی دیگر از کاربردهای مهم ایلاستریتور می ­باشد.

بسته به نوع کاری که میخواهید انجام دهید و میزان مهارت شما به عنوان یک معمار انتخاب هر نرم افزار سرعت شما را برای انجام پروسه و تکمیل پروژه بیشتر مینماید اما در این میان فراموش نکنید کلیدهای میانبر راهی بسیار سریع تر برای شما باز مینماید پس در ادامه با پورتال جامع مهندسین ایران با برخی کلیدهای میان بر و کاربردی این سه نرم افزار همراه باشید…..

کلید های میانبر Photoshop ، InDesign ، Illustrator

کلید های میانبر Photoshop ، InDesign ، Illustrator

کلید های میانبر Photoshop ، InDesign ، Illustrator

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک های مفید
دکمه بازگشت به بالا

دانلود فایل

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.