اخبار کنکور

زمان توزیع کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1397 اعلام شد

اعلام زمان توزیع کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۳۹۷

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: توزیع کارت ورود به جلسه آزمون سراسری از فردا یکشنبه ۳ تیرماه شروع و تا پایان روز چهارشنبه ۶ تیرماه ادامه دارد. 

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به داوطلبانی که به هر علت برای درج اطلاعات شرکت در آزمون سراسری ۹۷ با مشکل روبرو شده اند گفت: در مجموع یک میلیون و ۲۱۶ هزار ۵۶۰ کارت شرکت در آزمون صادر شده است. از آنجایی که هر داوطلب برای شرکت در هر گروه آزمایشی انتخابی پرینت کارت شرکت در آزمون مربوط را باید به همراه داشته باشد لذا برخی داوطلبان دو یا سه کارت شرکت در آزمون دارند. از این تعداد کارت صادره، ۷۳۵ هزار ۵۴۴ کارت برای خانم ها و ۴۸۱ هزار ۱۶ کارت برای آقایان صادر شده است. 

توکلی گفت: داوطلبانی که به دلیل در اختیار نداشتن اطلاعاتی که در فوق ذکر شد مثل نداشتن شماره پرونده و کد پیگیری مورد نیاز موفق به دریافت کارت نمی شوند، باید به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند تا از آن طریق بر اساس برنامه ای که مشخص شده داوطلب برای دریافت شماره پرونده و کدپیگیری راهنمایی شود.

راهنمای تصویری دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۷

 

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۷ برای ورود به دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد تنها از طریق سایت سازمان سنجش و بصورت اینترنتی قابل دریافت است . بدین شکل که هر فرد باید با داشتن اطلاعات ثبت نام آزمون ، وارد سایت سنجش شده و بعد از دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ۹۷ اقدام به پرینت ( چاپ ) آن کنند . نحوه دریافت کارت به دو صورت است :

یا با وارد کردن شماره سریال ۱۲ رقمی ثبت نام و شماره شناسنامه و یا با شماره پرونده و کد ۱۶ رقمی پیگیری ثبت نام . برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ۹۷ کافیست ابتدا وارد سایت سنجش به آدرس Sanjesh.org شوید و در صفحه اول روی لینک ” کارت شرکت در آزمون سراسری سال ۱۳۹۷ ” کلیک کنید .

سپس همانطور که در صفحه زیر مشخص است به دو صورت می توانید کارت خود را دریافت کنید :

۱) با وارد کردن شماره پرونده ، کد رهگیری و شماره شناسنامه

۲) با وارد کردن شماره پرونده ، کد ملی و سریال شناسنامه

تصویر دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک های مفید
دکمه بازگشت به بالا

دانلود فایل

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.