دادچی

کلاسینو
اخبار کنکور

زمان توزیع کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1397 اعلام شد

زمان توزیع کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1397 اعلام شد

 

با گروه خبری پورتال جامع مهندسین ایران همراه باشید.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت:توزیع کارت ورود به جلسه آزمون سراسری از فردا یکشنبه 3 تیرماه شروع و تا پایان روز چهارشنبه 6 تیرماه ادامه دارد. رپورتاژ

 

رپورتاژ

 

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به داوطلبانی که به هر علت برای درج اطلاعات شرکت در آزمون سراسری 97 با مشکل روبرو شده اند گفت:در مجموع یک میلیون و 216 هزار 560 کارت شرکت در آزمون صادر شده است. از آنجایی که هر داوطلب برای شرکت در هر گروه آزمایشی انتخابی پرینت کارت شرکت در آزمون مربوط را باید به همراه داشته باشد لذا برخی داوطلبان دو یا سه کارت شرکت در آزمون دارند. از این تعداد کارت صادره، 735 هزار 544 کارت برای خانم ها و 481 هزار 16 کارت برای آقایان صادر شده است. 

توکلی گفت:داوطلبانی که به دلیل در اختیار نداشتن اطلاعاتی که در فوق ذکر شد مثل نداشتن شماره پرونده و کد پیگیری مورد نیاز موفق به دریافت کارت نمی شوند، باید به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند تا از آن طریق بر اساس برنامه ای که مشخص شده داوطلب برای دریافت شماره پرونده و کدپیگیری راهنمایی شود.

راهنمای تصویری دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97

 

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97 برای ورود به دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد تنها از طریق سایت سازمان سنجش و بصورت اینترنتی قابل دریافت است . بدین شکل که هر فرد باید با داشتن اطلاعات ثبت نام آزمون ، وارد سایت سنجش شده و بعد از دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 97 اقدام به پرینت ( چاپ ) آن کنند . نحوه دریافت کارت به دو صورت است :

مطالب پیشنهادی:
۳ تغییر اساسی کنکور ۱۴۰۱

یا با وارد کردن شماره سریال 12 رقمی ثبت نام و شماره شناسنامه و یا با شماره پرونده و کد 16 رقمی پیگیری ثبت نام . برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 97 کافیست ابتدا وارد سایت سنجش به آدرس Sanjesh.org شوید و در صفحه اول روی لینک ” کارت شرکت در آزمون سراسري سال 1397 ” کلیک کنید .

سپس همانطور که در صفحه زیر مشخص است به دو صورت می توانید کارت خود را دریافت کنید :

1) با وارد کردن شماره پرونده ، کد رهگیری و شماره شناسنامه

2) با وارد کردن شماره پرونده ، کد ملی و سریال شناسنامه

تصویر دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97

 

این مقاله هارو از دست ندهید:

این مطلب چقدر مفید بود؟
CWS

تبلیغات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا