مهندسی عمران

بهترین دانشگاه های مهندسی عمران در سال 2018

اگر میخواهید مهندسی عمران را در یکی از دانشگاه های معتبر بین المللی تحصیل  کنید، رتبه بندی مهندسی عمران از رتبه بندی دانشگاههای جهانی QS بر اساس موضوع، منبع اطلاعات رتبه بندی شده است. و با توجه به چهار شاخص متفاوت، شما دانشگاه های  با بالاترین امتیاز را در قسمت انتخابی خود می توانید انتخاب کنید. در ادامه همراه پورتال جامع مهندسین ایران باشید.

در حالی که از رتبه دهم تا رتبه اول برای رتبه بندی کارفرمایان قرار نگرفتند، چندین مدرک مهندسی عمران وجود داشت که با این وجود مستحق این است که در کل ۱۰ عنوان اصلی حضور داشته باشند:

افتخارات ذکر شده

  • کالج امپریال لندن، انگلستان (رتبه سوم به طور کلی و ۱۸ برای شاخص شهرت کارفرمایان)
  • دانشگاه صنعتی دلفتا، هلند (چهارم به طور کلی و مشترک ۳۹ برای شهرت کارفرمایان)
  • دانشگاه ملی سنگاپور (ششمین به طور کلی و ۲۰ برای این شاخص)
  • دانشگاه کالیفرنیا، برکلی، ایالات متحده (هفتم به طور کلی و مشترک ۶۴ برای شهرت کارفرمایان)
  • Politecnico di Milano، ایتالیا (از سال های ۱۴ تا ۹ برای مهندسی عمران در سال جاری و ۱۵ شهرت برای شهرت کارفرمایان)
  • دانشگاه پلی تکنیک هنگ کنگ (۱۰ به طور کلی و ۶۲ برای شهرت کارفرمایان)

 

شروع تحصیل در لیست ما از ۱۰ دانشگاه مهندسی عمران با کارفرمایان دانشگاه توکیو ژاپن است که به طور کلی در این موضوع رتبه ۱۲ است. هدف این دانشگاه ارتقاء قابلیت های استخدام، توسعه فکری و مهارت ها و دانش دانشجویان آن ها با ارائه دوره های آموزشی، فرصت های تحقیق و کارآموزی در مورد جنبه های حیاتی مهندسی عمران، طراحی، سیاست گذاری و مدیریت است. 

در این مقاله (رتبه بندی دانشگاه های ایران) می توانید رتبه بندی علمی سازمان های تولید کننده علم در کشور ایران راه مشاهده کنید

 

✔ حتما بخوانید:  میکروپایل چیست؟ روش اجرا

۱۰- دانشگاه Tsinghua

 

university-of-tokyo
دانشگاه Tokyo

دانشگاه پنسیلوانیا در سال جاری رتبه مهندسی عمران و ۱۰ جایزه مشترک برای شهرت کارفرمایان دریافت نموده است، دانشگاه تسینگو چین در سال ۱۹۲۶ آموزش مهندسی عمران و شهرت قوی برای انجام تحقیقات علمی پیشرفته و توسعه استعدادها برای توسعه بیشتر ملی چین را توسعه داده است.این اداره اخیرا با تقویت ارتباطات با شرکت های داخلی و بین المللی، با ایجاد مرکز آموزش مهندسی ملی با شرکت مهندسی ساخت و ساز چین در سال ۲۰۱۱، مشغول به فعالیت بوده است.

۹- دانشگاه Kyushu

 

kyushu university

دانشگاه Kyushu ژاپن در رتبه بندی ۱۰۱-۱۵۰ برای رتبه بندی مهندسی عمران  است، اما به طور شگفت انگیزی رتبه هشتم مشترک با استنفورد برای شهرت کارفرمایان را دارد. در حالی که ممکن است بعضی از دانشگاه های دیگر در این فهرست شناخته نشود، کیوشو به وضوح توسط کارفرمایان مورد توجه قرار می گیرد و هدف آن ارائه دانشجویان به مهارت های بسیار کارآمد مانند حل مسئله و رهبری است.کیوشو همچنین آموزش و پرورش با تمرکز بین المللی، و همچنین کارآموزی با صنایع وابسته، ادارات دولتی و دانشگاهی ارائه می دهد.

۸- دانشگاه Stanford

stanford
دانشگاه Stanford

دانشگاه استنفورد ، رتبه هشتم هر دو را به طور کلی و برای شهرت کارفرمایان در رتبه بندی مهندسی سال جاری، رتبه اول را در رتبه بندی کارآموزی فارغ التحصیل QS در سال ۲۰۱۸ بدست آورده است و هدف آن توانایی دانشجویان برای پرورش شبکه های شخصی است که برای کارهای  حرفه ای خود شکل می دهند.

همه دانش آموزان به مرکز توسعه شغلی دسترسی دارند که اخیرا به نام BEAM تغییر نام داده است.در این برنامه ها دانشجویان بتوانند مسیرهای شغلی خود را پیدا کنند، کارآموزی و فرصت های شغلی را پیدا کنند، رویدادهای ارتباط کارفرمایان و موارد دیگر را بیاموزند.

۷- دانشگاه Peking

peking
دانشگاه Peking

دانشگاه پکن چین در محدوده ۵۱-۱۰۰ برای مهندسی عمران و هفتمین شهرت کارفرمایان رتبه بندی شده است. این دانشگاه دارای یک برنامه نوآورانه در خارج از کشور است که تحت عنوان برنامه Globex جولستر شناخته می شود که بر عناصر اصلی پیشرفت ۲۱st Century تمرکز دارد: مهندسی و علم، کارآفرینی و کسب و کار، جامعه و جهانی سازی. این برنامه با هدف ارائه دوره های منحصر به فرد و حرفه ای و فعالیت های خارج از محوطه دانشگاهی که ارتباط بین چین و جهان را ایجاد می کند، به افزایش تجربه دانشجویان جهانی و حرفه ای می پردازد.

✔ حتما بخوانید:  فیلم آموزشی نحوه امضای پروانه ساخت در سامانه گزارش الکترونیک

۶- دانشگاه Waseda

waseda-university
دانشگاه Waseda

دانشگاه ودا در ژاپن در سال ۱۸۸۲ به عنوان کالج توکیو تاسیس شد و شروع به ارائه برنامه های مهندسی در سال ۱۹۰۸ کرد. فارغ التحصیلان دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست برای کار در نقش های مختلف، از برنامه ریزی شهر و زیرساخت های اجتماعی مانند راه آهن و شرکت های بزرگراه، به خدمات دولتی، انرژی، ارتباطات و ساخت و ساز.

فارغ التحصیلان معروف Waseda شامل مدیران اجرایی، روسای جمهور و بنیانگذاران / بنیانگذاران شرکت هایی نظیر هوندا، توشیبا، سامسونگ، نینتندو و سونی هستند.

۵- دانشگاه Oxford

Oxford
دانشگاه Oxford

یکی دیگر از دانشگاه های مهندسی عمران که دانشگاه آکسفورد است که در انگلستان مستقر است. آکسفورد در سال جاری برای مهندسی عمران به طور کلی ۱۶ رتبه را به خود اختصاص داده و همچنین نمره بالا را برای شهرت دانشگاهی اش به دست آورده است.

فارغ التحصیلان دوره مهندسی (MEng (Hons چهار ساله آکسفورد به طور متوسط ​​شش ماه پس از فارغ التحصیلی به مبلغ ۲۹،۰۰۰ پوند درآمد و در بسیاری از بخش های مختلف مانند بانکداری و سرمایه گذاری، مشاوره، حسابداری، فناوری اطلاعات و محاسبات، انرژی، محیط زیست و، البته ، مهندسی.

۴- دانشگاه Cambridge

دانشگاه Cambridge
دانشگاه Cambridge

دانشگاه کمبریج رتبه چهارم را برای شهرت کارفرمای رتبه دوم در رتبه بندی مهندسی عمران قرار داده و مانند آکسفورد نیز توسط دانشگاهیان رتبه بندی شده است. فارغ التحصیلان و محققانی که با کمبریج همراه هستند، عبارتند از: کارول والدرمن، یان لیدهل (که طراحی گنبد هزاره) و فرانک ویتل (Frank Whittle) که موتور جت را اختراع کرده است. کمبریج ارتباطات قوی با صنعت دارد و بسیاری از پروژه های تحقیقاتی که توسط شرکت های صنعتی تامین می شود.

۳- موسسه فناوری Massachusetts 

موسسه فناوری Massachusetts
موسسه فناوری Massachusetts

در سال جاری بهترین مکان در جهان برای مطالعه مهندسی عمران (و چندین شاخه دیگر مهندسی) در سال جاری، بخش مهندسی عمران و محیط زیست (MIT CEE) ماساچوست مؤسسه فناوری (MIT) مأمور آموزش در داخل و خارج کلاس درس و دانشجویان را با مهارت های بنیادی مورد نیاز برای موفقیت به عنوان مهندس مدنی و محیط زیست از طریق برنامه کارشناسی ارشد ACET معتبر خود قرار می دهد. دانشجویان همچنین می توانند از طریق پروژه های تحقیقاتی، برنامه های کاری و کارآموزی، قابلیت استخدام خود را افزایش دهند.

✔ حتما بخوانید:  گچ پلیمری پاششی چیست ؟ و تفاوت آن با دیگر گچ ها

۲- موسسه فناوری Tokyo

موسسه فناوری Tokyo
موسسه فناوری Tokyo

موسسه فناوری توکیو، به نام توکیو فناوری، یک جهش چشمگیر در رتبه بندی مهندسی سال جاری را به دست آورد، و از سومین و سومین جبهه مشترک، از یک سو مشترک شد. این امر تا حدودی توسط نمره بسیار بهبود یافته برای شهرت کارفرمایان کمک می کرد.

توکیو فناوری با هدف پرورش مهندسین و محققان برجسته با دیدگاه رهبری در حوزه مهندسی عمران، که می تواند به جامعه بین المللی کمک کند، کمک می کند تا دانشجویان به مشاوره شغلی، کارآموزی، حمایتی و موارد دیگر کمک کنند.

۱- دانشگاه Kyoto

kyoto-university
دانشگاه Kyoto

دانشگاه کیوتو رتبه ی اول را برای شهرت کارفرمایان در رتبه بندی این ساله از بالاترین مدرک مهندسی عمران جهان قرار دارد. مانند مرکز توکیو، کیوتو در حمایت از مشاغل دانشجویی فعال است، با مرکز بین المللی ارائه کلاس های زبان ژاپنی و کسب و کار برای دانشجویان بین المللی که مایل به کار در ژاپن پس از فارغ التحصیلی هستند.

دانشجویان بین المللی همچنین می توانند در ماه ژوئن برگزار شود که در آن نمایندگان شرکت های مختلف در شهرهای مختلف شرکت می کنند.

 

این مقاله هارو از دست ندهید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

دانلود فایل

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.