سازمان نظام مهندسی

سایت سازمان نظام مهندسی استان تهران

سازمان نظام مهندسی استان تهران

سازمان نظام مهندسی استان تهران به آدرس اینترنتی tceo.ir زیر مجموعه ای از سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور ایران است. یکی از اهداف اصلی ایجاد این سازمان، وضع قوانین و مقررات ملی ساختمان، نظارت بر پروژه های ساختمانی و ارائه خدمات مهندسی به افراد دارای پروانه اشتغال است.

در سال ۱۳۷۴ پس از تصویب قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان، سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور تاسیس شد. پس از آن نیز برای دسترسی راحت تر متقاضیان، سامانه های نظام مهندسی هر یک از استان های کشور نیز طراحی شدند. یکی از اهداف اصلی ایجاد این سازمان، وضع قوانین و مقررات ملی ساختمان و نظارت بر پروژه های ساختمانی است.

سازمان نظام مهندسی استان تهران متشکل از هیات عمومی، شورای مرکزی، ریاست، شورای انتظامی و سازمان نظام مهندسی استان ها می باشد. در سازمان های استانی مانند سازمان نظام مهندسی استان تهران به نشانی tceo.ir نیز بر طبق چارت سازمانی، سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور، هیات عمومی، شورای انتظامی، ریاست و بازرسی وجود دارد. امکانات متنوعی در سامانه نظام مهندسی تهران وجود دارد که در ادامه مقاله به بررسی آن پرداخته و سامانه tceo.ir را معرفی می نماییم.

سازمان نظام مهندسی استان تهران

سایت سازمان نظام مهندسی تهران به نشانی tceo.ir می باشد که خدمات و امکانات موجود در آن به دو صورت حضوری و غیر حضوری ارائه می گردد.

معرفی سازمان نظام مهندسی استان تهران

+ پس از تاسیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور در سال ۱۳۷۴ و بر اساس قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان، زیرشاخه های این سازمان در هر استان و به صورت سازمان های نظام مهندسی استانی تشکیل شد. با این حساب، فعالیت های مورد نظر این سازمان برای مهندسان، به صورت متمرکز و با نظم و مدیریت بهتری در سطح استانی انجام می شد.

 

+ در این راستا، سازمان نظام مهندسی استان تهران به عنوان یکی از سازمان های نظام مهندسی استانی و زیرمجموعه ای از سازمان نظام مهندسی کشور تاسیس شد. از ابتدای ارائه خدمات دولتی و خصوصی به صورت الکترونیک، سازمان های نظام مهندسی استانی نیز، اقدام به راه اندازی سایت های تخصصی برای ارائه خدمات خود نمودند.

 

+ سازمان نظام مهندسی استان تهران از چند سال قبل سایت خود را به آدرس www.tceo.ir برای ارائه خدمات الکترونیک راه اندازی کرد. در این سایت خدمات مختلفی مانند سامانه خدمات مهندسی، سامانه سازندگان، سامانه نقشه های تفکیکی، سامانه شورای انتظامی، سامانه گزارش مالیاتی، سامانه عضویت، سامانه بازرسی، کتابخانه دیجیتال ارائه می شود. همچنین بخشی برای اخبار، اطلاعیه ها و فراخوان ها و قسمتی نیز برای ارائه خدمات رفاهی و تخفیف ها به اعضای سازمان نظام مهندسی استان تهران در نظر گرفته شده است.

✔ حتما بخوانید:  سایت سازمان نظام مهندسی استان فارس

نحوه ورود به کارتابل سازمان نظام مهندسی استان تهران

+ اگر به سایت سازمان نظام مهندسی استان تهران به آدرس tceo.ir مراجعه کنید، خدمات مختلفی که در این سایت ارائه می شود را مشاهده می کنید. این خدمات در ۲ بخش خدمات رفاهی و خدمات الکترونیک، ارائه می شوند.

 

+ خدمات رفاهی شامل تخفیفات ارائه شده توسط سازمان نظام مهندسی استان تهران برای اعضای این سازمان است. این تخفیفات مربوط به فروشگاه های مختلف و اماکن تفریحی است که اعضا این سازمان با مراجعه حضوری به اماکن معرفی شده در این بخش و ارائه کارت نظام مهندسی، می توانند از خدمات رفاهی ارائه شده استفاده کنند. اما برای استفاده از خدمات الکترونیک موجود در سازمان نظام مهندسی استان تهران ، لازم است تا افراد وارد کارتابل سایت شوند.

کارتابل سازمان نظام مهندسی استان

+ به این منظور ابتدا آدرس observer.tceo.ir را در مرورگر خود وارد کنید و از صفحه باز شده بر روی سربرگ “امکانات” کلیک کنید.

+ پس از آن، در سربرگ امکانات، بر روی گزینه “ورود به سامانه” کلیک کنید.

+ پس از آن، صفحه زیر برای شما باز می شود. در این صفحه امکان ورود به سامانه بر اساس ” ورود با رمز ایستا ” و ” ورود با شناسه سخت افزاری” وجود دارد و به دلخواه می توانید از یک مورد استفاده کنید. نوع عضویت شما نیز باید برای ورود به کارتابل سازمان نظام مهندسی استان تهران مشخص شود.

سازمان نظام مهندسی استان تهران

+ نوع عضویت می تواند شامل حقیقی، ناظر- طراح حقوقی، مجری حقوقی، خدمات آزمایشگاهی و کاربران نظام مهندسی باشد. برای ورود به عنوان یکی از ۴ نوع عضو حقیقی، ناظر- طراح حقوقی، مجری حقوقی و خدمات آزمایشگاهی نیازمند شماره پروانه و رمز عبور و برای ورود به عنوان کاربران نظام مهندسی نیازمند نام کاربری به همراه رمز عبور خواهید بود.

+ مهندسان برای اطلاع از تعرفه های جدید نظام مهندسی در سال جاری می توانند به مطالعه مقاله زیر پرداخته و از حق الزحمه نظام مهندسی مطلع شوند.

امکانات سازمان نظام مهندسی استان تهران

+ در سایت سازمان نظام مهندسی استان تهران tceo.ir ، خدمات مختلفی برای اعضا این سازمان و سایر افرادی که به نوعی با این سازمان در ارتباط هستند، ارائه می شود. این خدمات به ۲ صورت حضوری و الکترونیکی ارائه می گردند که در ادامه در مورد هر یک توضیح خواهیم داد.

 

+ یکی از سربرگ های موجود در سایت نظام مهندسی تهران، بخش مربوط به اخبار و اطلاعیه های این سازمان است. این بخش شامل ۳ زیر مجموعه اخبار، اطلاعیه ها و فراخوان ها می باشد و در آن اعلانات ثبت نام آزمون نظام مهندسی، رویدادها، همایش ها و یادداشت های مربوط به سازمان نظام مهندسی استان تهران نمایش داده می شود.

 

+ هدف اصلی از راه اندازی سایت سازمان نظام مهندسی استان تهران، ارائه بخش بزرگی از خدمات حضوری در قالب میز الکترونیک است. در این بخش، قسمت های مختلفی برای دسترسی به خدمات الکترونیک مربوط به نظام مهندسی تهران وجود دارد.

✔ حتما بخوانید:  سایت سازمان نظام مهندسی استان اردبیل

 

+ خدماتی مانند پیگیری وضعیت صدور و تمدید پروانه اشتغال نظام مهندسی افراد حقیقی و حقوقی، سامانه های خدمات مهندسی، گزارش مالیاتی، شناسنامه فنی و ملکی، سازندگان، نقشه های تفکیکی، آبفا، شورای انتظامی، ارجاع کار کارشناسان ماده ۲۷، پرتال آموزشی و …. این خدمات پس از ورود اعضا با شماره پروانه یا نام کاربری و رمز ورود به سایت نظام مهندسی استان تهران قابل استفاده خواهد بود.

خدمات الکترونیک سازمان نظام مهندسی استان تهران

+ یکی از خدمات دیگری که توسط سازمان نظام مهندسی استان تهران و به منظور بهره مندی اعضا این سازمان ارائه می شود، خدمات رفاهی است. این خدمات شامل تخفیفات مربوط به اماکن تفریحی، مراکز اقامتی، فروشگاه ها، مراکز آموزشی، مراکز پزشکی و سایر مراکز طرف قرارداد با سازمان نظام مهندسی تهران است. البته به دلیل شیوع بیماری کرونا، بخشی از این خدمات رفاهی مانند تخفیفات مربوط به استفاده از مراکز اقامتی و اماکن تفریحی به حالت تعلیق درآمده است و امکان پذیر نخواهد بود.

 

+ سازمان نظام مهندسی استان تهران یکی از سازمان های نظام مهندسی استانی است که اقدام به چاپ مجله ویژه مهندسی ساختمان و شهرسازی نموده است. این مجله به صورت دوره ای چاپ می شود. اولین شماره از این مجله در شهریور ماه ۱۳۷۴ و جدیدترین شماره آن در دوره هشتم و به تاریخ فروردین و اردیبهشت ۱۴۰۰ به چاپ رسیده است. دانلود تمامی شماره های این مجله برای عموم آزاد و رایگان است و برای دسترسی به آن نیازی به عضویت در سایت سازمان نظام مهندسی استان تهران tceo.ir وجود ندارد. گاهی در این نشریات می توان از اخبار مهم نظام مهندسی از جمله منابع آزمون نظام مهندسی مطلع شد.

 

لیست اسامی دفاتر نمايندگی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران

 

# دفتر نمايندگی رئيس دفتر آدرس شماره تماس
۱ تهران شمال کامران عرفانیان خیابان میرداماد – میدان مادر – خیابان شاه نظری – نبش کوچه چهاردهم -پلاک ۴ ۲۶۴۱۴۳۷۹
۲۶۴۱۴۷۳۵
۲۶۴۱۴۶۶۲
۲ تهران جنوب سیدبهادر ذکریا خیابان توحيد بین تقاطع آزادي و فرصت شیرازي ، پلاك ۳۳ ، طبقه ۲ واحد ۵ ۶۶۵۶۹۱۶۹
۶۶۵۶۹۱۵۳
۳ تهران شرق هادی تیناب آدرس محل جدید: تهرانپارس – فلکه اول – بلوار قانع – خیابان پروین – نبش خیابان دماوند – مجتمع اداری تجاری دماوند ط ۵ واحد ۱۴۱ ۴۰۷۷۵۵۲۳
۴۰۷۷۵۵۲۱
۴۰۷۷۵۷۴۵
۴۰۷۷۶۱۷۶
۴ تهران غرب صادق محمد حسینی اتوبان همت ، خ سردار جنگل (بین همت و نیایش) ، بعد از چهارراه میرزا بابائی ، نبش کوچه نسترن ،ساختمان ناران، ط ا ۴۴۴۹۶۵۰۴
۵ تهران شهرری محمدرضا فراست شهرري، ميدان شهرداري (هادي ساعي ) ، جنب بانك مسكن ، ورودي D پلاك ۳۲، ط ۳ ، واحد ۱۸ ۵۵۹۷۱۴۷۸
۵۵۹۷۱۶۹۵
۶ اسلامشهر محسن قربانی اسلامشهر،خ امام موسی کاظم ، کوچه شهید تقی زاده (عدالت ۲۱) ، پلاک ۱۶ ۵۶۶۹۰۱۶۰
۵۶۶۹۰۱۶۱
۷ انديشه اشکان اسیری شهر اندیشه ، فاز ۳، بلوار آزادی ، خیابان شهرداری غربی ، جنب پست بانک ۶۵۵۵۹۹۸۲
۶۵۵۵۹۹۸۱
۸ اوشان، فشم و ميگون علی اکبر پور میدان اصلی فشم ساختمان جنب شهرداری سمت چپ پلاک ۱۴ طبقه سوم واحد ۹ ۲۶۵۰۰۷۷۳
۲۶۵۰۰۷۷۴
۹ باغستان میلاد فولادی باغستان، بلوار رسول اكرم (ص) ، خیابان لاله یکم اصلی ، پلاک ۴۴ ۶۵۲۳۵۹۴۴
۶۵۲۳۴۵۷۷
۱۰ باقرشهر بهزاد عابدینی باقرشهر، بلوار غدير ، روبروی ۳۰ متری امام خمینی، بالای بانک پارسیان ، طبقه ۴، واحد ۹ ۵۵۲۳۳۵۴۵
۵۵۲۳۳۵۷۵
۱۱ بومهن – رودهن محمدرضا شاهوردی ابتدای رودهن (بلوار امام خمینی) نبش خیابان امیرکبیر پلاک ۱۲۴۹ طبقه سوم واحد ۵ ۷۶۵۱۸۱۳۵
۱۲ گلستان رحیم زمانی گلستان ، روبروی بانک مسکن ، ساختمان آریانا،طبقه ۴ ، واحد ۱۰ ۵۶۷۴۵۲۳۳
۵۶۶۷۷۹۵۱
۱۳ پاكدشت محمد مرادی ضلع شرقی شهرداری – ابتدای خیابان امام رضا شصت و هفتم – پلاک ۹ – طبقه چهارم ۳۶۴۴۰۶۳۶
۱۴ پرديس امید ملکی شهر جديد پرديس ، فاز۲ ، ميدان‌امام خميني ، مجتمع تجاري بهاران واحد ۳ و ۴ ۷۶۲۴۱۹۷۶
۷۶۲۴۱۹۷۷
۱۵ پرند مجید محمودزاده پرند میدان بصیرت (دانشگاه) بلوار انقلاب اسلامی بعد از پمپ بنزین ساختمانهای باغ ویلایی پلاک ۱۵ ۵۶۹۴۸۴۷۰
۵۶۹۳۳۷۴۴
۵۶۹۳۳۷۴۶
۱۶ پیشوا مهدی قرنفلی پیشوا- خیابان شریعتی – جنب درمانگاه فردوس، طبقه فوقانی اداره ثبت اسناد و املاک ۳۶۷۳۹۰۹۴
۳۶۷۳۹۰۹۶
۳۶۷۳۹۰۹۸
۱۷ چهاردانگه حسین واژیر چهاردانگه  ـ خ باهنر( افشین) – مجتمع اداری تجاری افشین  – طبقه ۳ – واحد ۹ ۵۵۴۴۷۸۷۲-۳
۱۸ دماوند رحمان غیبی دماوند. گیلاوند. بلوار شهید بهشتی. بعد از تقاطع جیلارد. نبش کوچه یاسمن. طبقه فوقانی کتاب ماجرا .طبقه ٢ واحد ١. ۷۶۳۴۴۶۰۷
۱۹ رباط كريم قاسم سجادی رباط كريم،بلوار امام خمینی ، کوچه اداره برق ، جنب آموزشگاه سینا ، پلاک ۷۲ ۵۶۲۱۵۵۵۴
۵۶۲۱۳۴۶۲
۲۰ شمشک روناک مرادی شمشک – ساختمان مهتاب – بلوک A – واحد ۱۲ ۲۶۵۲۶۲۳۲  ۲۶۵۲۶۳۳۱
۲۱ شهرقدس جواد مقدم بلوار ۴۵ متری انقلاب – نبش صنعت ۵ (پنج) – ساختمان کوه نور – طبقه ۱ – واحد ۳ ۴۶۸۳۵۹۹۶  ۴۶۸۳۵۹۹۵
۲۲ شهريار سید جعفر محسنی شهریار خیابان ولیعصر روبروي بیمارستان امام سجاد (ع) ، برج سعدي طبقه پنجم واحد ۱۲  ۶۵۲۴۹۳۸۲
۶۵۲۲۰۰۶۹
۶۵۲۴۹۳۶۳
۲۳ فيروزكوه فریبرز باطبی فيروزكوه، خ ۴۵ متري ، كوچه بن بست اداره پست ، پلاك ۵ ۷۶۴۰۲۷۴۵
۲۴ قرچك امیرحسین شیخ الاسلامی قرچك، شهرك طلائيه ، روبروي فرمانداری قرچك ،  پلاك ۱ طبقه همكف ۳۶۱۵۸۲۰۵  ۳۶۱۵۳۱۸۸  ۳۶۱۵۲۳۳۴
۲۵ لواسان مهدی هنجنی لواسان – بلوار امام خمینی (ره) – روبه روي خیابان سرافرازیان – جنب آهن فروشی اسکندري – پلاك ۱۰۵۴ – طبقه دوم – واحد ۲ ۲۶۵۴۵۱۳۰
۲۶۵۴۵۲۳۱
۲۶۵۴۵۲۳۸
۲۶ ملارد ایمان عسکری زاده جاده ملارد ، بلوار مارليك ، نرسيده به ميدان سپاه،مجتمع ساحل ـ بلوك ۲ ـ ط ۲ـ واحد ۲۰۵ ۶۵۱۷۸۷۵۵ ۶۵۱۷۸۷۹۹
۲۷ نسیم شهر بابک محمدی نسیم شهر میدان هفت تیر بلوار الغدیر روبروی خیابان دادگستری ساختمان خلیج فارس طبقه دوم واحد ۶ ۵۶۷۵۷۰۳۴
۲۸ ورامين امیرحسین شیخ الاسلامی ورامين ، خ شهيد بهشتي ، خ آزادگان ، مجتمع اداري نيلوفر آبي ، ورودي ۲ ط اول ۳۶۲۹۸۰۰۳ ۳۶۲۹۸۰۰۴
۲۹ کهریزک خانجان نظری جودکی کهریزک جاده قم روبروی آتش نشانی کهریزک مجتمع خلیج فارس ورودی اول طبقه سوم واحد ۵۱ ۵۶۵۱۰۱۹۸ ۵۶۵۱۰۴۹۴
۳۰ حسن آباد محسن قربانی حسن آباد بلوار امام خمینی «ره» جنب شهرداری پلاک ۵۱۳ مجتمع اداری و تجاری مدائن طبقه چهارم واحد ۱۲ ۵۶۲۲۵۵۲۹
۳۱ (تهران) نقشه های تفکیکی علی گودرزی مهر خیابان میرداماد – میدان مادر – خیابان شاه نظری – نبش کوچه چهاردهم -پلاک ۴ ۲۶۴۱۵۷۳۵
۳۲ صالحیه مهیار نجاتی شهر صالحیه بلوار ولیعصر پلاک ۱۷۱ واحد ۱ ۵۶۶۲۱۷۷۶
۳۳ احمد آباد مستوفی قاسم ميرزایی احمد آباد مستوفی بلوار اصلی (ابوالقاسم) مجتمع الماس طبقه ۴ واحد ۹ کد پستی ۳۳۱۳۱۴۹۴۷۵ ۵۶۷۱۷۷۲۴
۳۴ جواد آباد حبیب سهرابی‌پارسا فاقد دفتر
۳۵ کیلان و آبسرد رحمان غیبی کمربندي آبسرد به کیلان ، محله اتحاد ، جنب پمپ بنزین کوهان ۷۶۳۶۳۹۰۹
۳۶ فرون‌آباد مجید نوری فرون آباد-خ ولیعصر-روبروی شهرداری ۳۶۰۹۶۶۷۸
۳۷ شاهدشهر داود علی اصغری  شاهد شهر – بلوار شهدا – نبش میدان شهدا- روبروی ساختمان فرهنگسرا -ساختمان اقای دهقان- ط اول- واحد ۲ _
۳۸ فردوسیه محمدرضا ملک وحیدیه- بلوار امام خمینی- بعد از جهاراه اداره گاز- پ ۲۷۱ ۶۵۶۳۱۰۰۲
۳۹ صفادشت حمید ملکی حاجی آقا شهر صفادشت – میدان نبی اکرم (ص) – ساختمان اداري کوثر – ورودي C – طبقه اول –  واحد ۱۲۶
۴۰ نصیر شهر محمد علی ده بید نصیر شهر بلوار ولایت ساختمان سابق شهرداری پلاک ۹۲ ۵۶۶۵۲۵۴۶
۴۱ شریف آباد بهنام هاشم زاده شريف آباد- میدان ولیعصر- خ فلسطین- پ ۳۶ ط۱ ۳۶۴۷۰۱۶۴
۴۲ صبا شهر عرفان تاجیک صباشهر ابتدای بلوار شهید تاجیک رو بروی شهرداری ساختمان شورا (شهید سبز آبادی) طبقه ۳ _
۴۳ وحیدیه حمیدرضا سرمدی وحیدیه – بلوار امام خمینی – بعد از چهارراه اداره گاز -پلاک ۲۷۱ ۶۵۶۳۱۰۰۲
✔ حتما بخوانید:  سایت سازمان نظام مهندسی استان زنجان

 

جستجو کاربران برای این مطلب:

  • سامانه دفاتر نمایندگی نظام مهندسی تهران
  • لیست اعضای نظام مهندسی تهران
  • کارتابل نظام مهندسی تهران
  • اسامی مهندسین نظام مهندسی تهران
  • دفاتر نمایندگی نظام مهندسی تهران
  • سامانه دفاتر نمایندگی نظام مهندسی
  • لیست دفاتر طراحی نظام مهندسی تهران
  • ورود به سامانه نظام مهندسی تهران
  • لیست اسامی مهندسین ناظر تهران
  • آدرس نظام مهندسی تهران

 


سوالات متداول نظام مهندسی استان تهران

✔ سایت سازمان نظام مهندسی استان تهران چیست ؟

سامانه سازمان نظام مهندسی تهران به نشانی tceo.ir بوده که لینک ورود مستقیم به آن در متن مقاله ارائه شده است.

✔ نحوه ورود به سایت نظام مهندسی تهران چگونه است ؟

در متن مقاله نحوه دریافت رمز کاربری و ورود به کارتابل نظام مهندسی استان تهران همراه با راهنمای تصویری ارائه شده است.

✔ امکانات سامانه نظام مهندسی استان تهران چیست ؟

سامانه نظام مهندسی تهران دارای امکانات متنوع رفاهی، خدماتی و آموزشی است که در متن مقاله توضیح داده شده است.

 

 

۴.۷/۵ - (۳ امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

دانلود فایل

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.