درباره ما

 

درباره پورتال جامع مهندسین ایران

درباره پورتال جامع مهندسین ایران

پورتال جامع مهندسین ایران، یک سایت تخصصی است با استعانت از خداوند متعال، فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ باهدف  ارتباط و ارائه خدمات به مهندسان و علاقه‌مندان حوزه مهندسی در ایران تأسیس شده است. این پورتال شامل اخبار، مقالات، دوره‌های آموزشی، اطلاعات مفید و مستندات آموزشی در حوزه‌های مختلف مهندسی از جمله برق، مکانیک، صنایع، عمران و غیره می‌باشد. همچنین، این پورتال امکاناتی نظیر جعبه ابزار مهندسی و نرم‌افزارهای مهندسی را برای کاربرانش فراهم می‌کند. به طور کلی، پورتال جامع مهندسین ایران، منبعی مهم و کاربردی برای مهندسان و علاقه‌مندان به حوزه مهندسی در ایران محسوب می‌شود. و با استقبال و همراهی کاربران فرهیخته خود، اکنون بزرگترین مرجع تخصصی مهندسی  بشمار میرود و همواره ارتقاء سطح کیفی را سرلوحه کار خود قرار داده ایم.

مهندسی و مهندسان ایران، به طور کلی یکی از فعالیت‌های پیشرو در کشور و جانب مهمی از علم و فناوری بزرگ است. با توجه به رشد سریع این حوزه در ایران، دانش مهندسی در این کشور در دسترس قرار گرفته است.

مهندسان ایران در هر یک از پروژه‌های انفورماتیک، محاسباتی، ارتباطات، مدارهای ابزار، برق و الکترونیک، نرم‌افزار، تجهیزات پزشکی، مخابرات، موتورسازی، مهندسی مکانیک، مهندسی ساختمان، مواد، نظارت فنی و ایمنی، پخش برق، تولید و تجهیز، نفت و گاز و غیره فعالیت می‌کنند. این حوزه شامل بخش‌های مختلفی نظیر  مهندسی معماری، مهندسی عمران، مهندسی کامپیوتر، مهندسی فناوری اطلاعات، مهندسی برق، مهندسی نقشه برداری، مهندسی پزشکی، مهندسی شهرسازی، مهندسی هوافضا، مهندسی مواد، مهندسی صنایع، مهندسی شیمی، مهندسی مکانیک است و مهندسان ایران در این حوزه‌ها به طور مستقل و متفاوت، توسعه و تحقیق می‌کنند.

  •  آدرس دامین سایت pjmi مخفف پورتال جامع مهندسین ایران می باشد.

آواتار

  • لوگو پورتال جامع مهندسین ایران

لوگو پورتال جامع مهندسین ایران

امید است که با مشارکت شما و ارسال نظرات و سوالات خود ،ما را در رسیدن به این هدف راهنما باشید.

درصورت هرگونه مشکل در خرید و یا دانلود از طریق این لینک به پشتیبانی سایت ایمیل  ارسال فرمایید.

 

دکمه بازگشت به بالا

دانلود فایل

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.