رپورتاژ آگهی

راهنمای جامع تعمیر کولر گازی و چه نوع کولر گازی مناسب است؟

شروع هوای گرم فکر افراد را جهت تعمیر کولر گازی، نصب آن و یا سایر خدمات مربوطه مشغول کرده است. از این رو سایت فنی کارا در این مقاله تلاش دارد تا توضیحات مفصلی درباره انواع کولر گازی، کارایی هر کدام و ویژگی های محیط جهت نصب آن را در اختیار شما قرار دهد، تا قبل از اینکه گرمای هوا شما را خسته کند بتوانید تمامی پیگیری های مربوط به نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی در کرج یا سایر شهرها را خودتان انجام دهید.

چنانچه در شهرهای مختلف ایران از جمله کرج و اصفهان سکونت دارید، سایت فنی کارا ماهر ترین تکنسین ها را به شما معرفی کرده و جهت تعمیر کولر گازی در کرج و پیدا کردن مورد اعتماد ترین تعمیرکار کولر گازی کرج به شما کمک را خواهد کرد.

تعمیر کولر گازی

 

تعمیر کولر گازی و نصب آن با شناخت انواع کولر گازی

در این بخش توضیحات کاملی را در خصوص انواع کولر گازی، کارایی آن و نحوه عملکردش ارائه داده و آگاهی شما را جهت خرید و نصب یا تعمیر کولر گازی بشتر می کنیم.

مکانیزم کولر گازی به صورتی است که فرایند خنک کردن هوا را به کمک نوعی گاز به خصوص انجام می دهد و این فرآیند به صورت مداوم تکرار می شود. گاز موجود در کولر می تواند به دفعات مکرر تبدیل به مایع و در ادامه دوباره تبدیل به گاز شود. عملکرد کولر گازی به نسبت کولر آبی قوی تر است از این رو هزینه خرید، نصب و تعمیر کولر گازی کرج و سایر شهرها نیز بیشتر می باشد.

این دستگاه هم زمان با خنک کردن هوا، استرلیزه سازی را نیز انجام داده و به همین دلیل گزینه مناسبی برای افراد با مشکلات تنفسی محسوب می شود. به صورت کلی عملکرد تمام کولر گازی ها شبیه به هم هستند اما شکل آنها با هم متفاوت می باشد.

چنانچه ساکن شهر اصفهان هستید و از شدت گرما تمایل به نصب کولر گازی دارید؛ حتما از خدمات نصب کولر گازی اصفهان در سایت فنی کارا استفاده نمایید. شما می توانید پس از دریافت خدمات از نصاب کولر گازی اصفهان فاکتور دریافتی را نگهدارید تا در صورت نا رضایتی از کار بتوانید پس از تماس تیم پشتیبان سایت، گزارش کاملی به ایشان ارائه داده و اقدام به رفع مشکل خود کنید.

انواع کولر گازی

 

تعمیر کولر گازی

شناخت انواع کولر گازی، عملکرد آن و همچنین تعمیر کولر گازی به ما کمک می کند تا در صورت تمایل به خرید بتوانیم گزینه بهتری را انتخاب نماییم.

کولرهای گازی را می توان به انواع مختلفی از جمله دیواری، سقفی و ایستاده تقسیم کرد. مدل های مختلف کولر گازی این امکان را می دهد تا با توجه به نوع محیط مد نظر هر مدل آن را که برای ما بهتر است انتخاب نماییم.

ظرفیت کولر گازی دیواری

می توان گفت پر طرفدار ترین نوع کولر گازی، کولر گازی دیواری است. ظرفیت این کولرها از ۷ هزار تا ۳۶ هزار بی تی یو بر ساعت متفاوت است و روی دیوار نصب می شوند. از این رو قبل از خرید باید مساحت مدنظر خود را که می خواهید به واسطه کولر گازی آن را خنک کنید، به خاطر داشته باشید.

سرویس و تعمیر کولر گازی ایستاده

انواع کولر گازی ایستاده عمدتا با برق سه فاز کار می کند و می تواند در سالن های بزرگی مانند تالارها نقش آفرین باشد. این کولرها دارای ظرفیت های بالایی مانند ۴۸۰۰۰ تا ۹۶۰۰۰ بی تی یو بر ساعت هستند و با قیمت بالایی نیز در بازار عرضه می شوند. همچنین قیمت سرویس و تعمیر کولر گازی ایستاده با ظرفیت بالا بیشتر از سایر مدل های آن است.

تعمیر کولر گازی سقفی و سرویس آن در فنی کارا

نوع عملکرد کولر گاری سقفی به صورتی است که می تواند گرما و سرمای مورد نیاز را از طریق سقف به سمت زمین هدایت کند. تنها بخش کوچکی از این کولرها از سقف نمایان است که آن هم منجر به زیبایی محیط می شود.

تعمیر کولر گازی و سرویس کولر گازی اصفهان در سایت فنی کارا تمامی مدل های آن را به نحو احسن سرویس کرده و شما می توانید از شماره تماس تکنسین های ما جهت راه اندازی مجدد کولر گازی خود استفاده نمایید. چنانچه سرویس کولر گازی اصفهان یا سایر خدمات مورد رضایت مشتریان نباشد، تیم پشتیبانی ما پیگیری کرده و در صورت نیاز سرویس کار کولر گازی اصفهان را از سایت حذف می کند. در نتیجه کاربران تنها می توانند متخصصین برجسته را مشاهده کنند.

 

محل نصب کولر گازی به چه صورت باید باشد؟

 

تعمیر کولر گازی

مکان نصب کولر گازی بسیار مهم است و باید مراقب باشیم که در محل اشتباهی آن را نصب نکنیم؛ زیرا این کار موجب می شود تعمیرکار کولر گازی کرج یا سایر شهرها در سرویس کردن و تعمیر کولر گازی با مشکل رو به رو شود. از این رو لیست زیر را به دقت مطالعه نمایید.

  • محل نصب کولر گازی نباید با هوای گرم و مرطوب ارتباط داشته باشد: نتیجه این ارتباط باعث بخار شدن رطوبت، جمع شدن آب اطراف کولر و در نهایت پایین آمدن راندمان کولر گازی خواهد شد.
  • تراز نصب شدن کولر: در صورتی که پنل داخلی با محل نصب تراز نباشد، آب از آن چکه خواهد کرد.از این رو حتما اطمینان حاصل کنید که دستگاه تراز نصب شده باشد.
  • رعایت فاصله بین دستگاه و سقف: برای سرویس یا تعمیر کولر گازی باید فاصله ای جهت انجام کار در نظر گرفته شود.

 

محل نصب کندانسور کولر گازی!

کندانسور که معادل آن چگالنده است، جهت تبدیل گاز به مایع مورد استفاده قرار می گیرد. گاز گرم و پر فشار از کمپرسور وارد کندانسور می شود و در ادامه با از دست دادن گرمای خود رفته رفته به مایع تبدیل می شود. جایگاه کندانسور برای تعمیر کولر گازی و همچنین عملکرد خوب آن، نقش به سزایی اعمال می کند؛ از این رو محل نصب آن باید امکان خروج هوا را داشته باشد، استحکام محل نصب کندانسور کولر گازی بسیار اهمیت دارد و در نهایت از قرار دادن کمپرسور کولر گازی زیر تابش مستقیم آفتاب باید جلوگیری کنید.

تعمیر کولر گازی کرج؛ با اطمینان خاطر کارخود را به ما بسپارید

خدمات تعمیر کولر گازی در کرج که توسط سایت فنی کارا ارائه می شود، با پیشرفته ترین ابزارها و توسط متخصص ترین افراد صورت می گیرد. از این رو اصلا نگران عدم رفع مشکل خود نباشید. تیم پشتیبان ما اطمینان کاملی نسبت به تعمیرکار کولر گازی در کرج بدست آورده و پس از نظرسنجی ها و بررسی های بسیار ایشان را در سایت به شما معرفی کرده است. شما می توانید در صورت نارضایتی آن را با تیم پشتیبانی فنی کارا در میون گذاشته و آن را حل کنید.

جمع بندی

 

از اینکه تا انتها با ما همراه بودید، از شما سپاسگزاریم. سایت فنی کارا به نشانی https://fanikara.com/ تمام تلاش خود را جهت ارائه خدمات فنی آنلاین به درست ترین شکل ممکن می کند. از این رو حتما به سایت ما سر زده و رفع مشکلات فنی از جمله نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی کوچک یا ایستاده خود را به ما بسپارید.

یا مراجعه به سایت فنی کارا می توانید اطلاعات کامل تری در خصوص کولر گازی کوچک و کولر گازی ایستاده بدست آورده و همچنین از خدمات و قیمت تعمیر کولر گازی در خدمات فنی قم و سایر شهرها بیشتر مطلع شوید.

 

 

توجه: این مطلب یک رپورتاژ آگهی (تبلیغات) بوده و پورتال جامع مهندسین ایران هیچگونه نظر و مسئولیتی ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

دانلود فایل

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.