مهندسی معماری

طراحی و ساخت خانه چوبی رویاهای شما

در این مقاله می خواهیم در رابطه خانه پیش ساخته توضیح دهیم. همچنین عوامل موثر بر خانه پیش ساخته را مورد بررسی قرار خواهیم داد. قبل از اینکه به خانه پیش ساخته بپردازیم، بهتر است که کمی بیشتر با خانه های پیش ساخته و انواع آن ها آشنا گردیم.

به طور کلی این روز ها خانه پیش ساخته نوعی پیشرفت در صنعت ساختمان سازی به شمار می آیند. خانه های پیش ساخته می توانند تحولی شگرف در صنعت ساخت و ساز باشند. همواره یکی از بزرگترین معضلات که برای بشر وجود دارد، قدیمی شدن و فرسوده گردیدن ساختمان ها و خانه ها و همچنین نیاز آن ها به بازسازی می باشد. با این حال گاهی اوقات بازسازی خانه ها نیز نمی ‌تواند آنچه که از یک ساختمان انتظار می رود را برآورده سازد. برای مثال خانه هایی که بسیار قدیمی هستند، به هیچ عنوان نمی توانند توسط بازسازی به خانه های لوکس و امروزی با تکنولوژی های ویژه تبدیل شوند. لذا افراد ناچار هستند که به کلی آن ها را تخریب نموده و یک خانه جدید احداث کنند.

اگر که از هزینه ها و قیمت های ساخت خانه، چشم پوشی کنیم باید بگوییم که بازسازی و یا ساخت خانه های جدید به زمان بسیار زیادی نیاز دارند. همچنین می توانند برای محیط زیست بسیار مضر باشند. نکته ی مهمی که در رابطه با این امر وجود دارد، خراب کردن ساختمان های قدیمی و دفع متریال به جامانده از آن ها می باشد. مسلما همه ی این موارد بسیار زمان بر، دشوار و هزینه‌بر خواهد بود. از این رو خانه های پیش ساخته می توانند تمامی این مشکلات را برطرف کنند.

کم بودن خانه پیش ساخته:

مزیت بعدی که از مهم ترین مزیت های خانه های پیش ساخته است، خانه پیش ساخته می باشد. خانه پیش ساخته نسبت به قیمت خانه ۵۰  متری معمولی بسیار مقرون به صرفه تر است. چرا که صفر تا صد خانه های پیش ساخته را مرکز زرین ویلا بر عهده می گیرد. از این رو شما نیازی به صرف هزینه حمل و نقل، صرف هزینه برای کارگران و همچنین صرف هزینه برای به ‌کارگیری تخصص افراد فعال در این عرصه ندارید.

در ابتدای کار ویلا پیش ساخته توسط این مرکز به شما اعلام خواهد شد. این قیمت شامل تمامی هزینه های خانه های پیش ساخته خواهد بود. لذا شما می توانید به این مرکز اعتماد کنید و با پرداخت هزینه ی کمتر از داشتن این خانه زیبا بهره مند گردید.

خرید خانه پیش ساخته به صورت اقساطی از بهترین مرکز:

مزیت دیگری که برای خانه های پیش ساخته در نظر گرفته می شود، این است که شما می توانید قیمت خانه پیش ساخته ۵۰  متری را به شرکت زرین ویلا به صورت اقساطی پرداخت نمایید. معمولاً مراکزی که به ساخت و تولید خانه های پیش ساخته مشغول هستند، قیمت و هزینه را به صورت یکباره از کاربر دریافت می‌کنند. سپس وقتی که هزینه را دریافت کردند به ساخت خانه پیش ساخته می پردازند. این در حالی است که شما با مراجعه به زرین ویلا می توانید ویلا پیش ساخته را به صورت اقساطی در سه قسط پرداخت نمایید. این امر برای کاربران بسیار حائز اهمیت بوده و باعث جلب رضایت آن ها خواهد شد. چرا که پرداخت ویلا پیش ساخته به صورت یکباره برای کاربران دشوار است.

افرادی که به ساخت خانه معمولی می پردازند، هزینه ها را به صورت چند مرحله ای پرداخت می کنند اما برای خرید خانه های از پیش ساخته از سایر مراکز باید ویلا پیش ساخته را به صورت یکجا پرداخت نمایند. این امر می تواند مانع از روی آوردن کاربران به سمت خرید خانه های پیش ساخته باشد. از این رو زرین ویلا برای افزایش رفاه حال مشتریان خود پرداخت ویلا چوبی را به سه قسط تقسیم نموده است.

خانه های پیش ساخته

پرداخت قسطی هزینه ها در این مرکز:

اگرچه پرداخت کل ویلا چوبی نسبت به قیمت خانه ی ۵۰  متری معمولی، در زمان کمتری صورت می گیرد اما یک نکته مهم در رابطه با این امر وجود دارد. آن نکته این است که این روز ها قیمت مصالح روز به روز در حال افزایش است. اگر شما ویلا چوبی را به صورت یکجا و یا سه قسطی پرداخت نمایید، حتی در صورت افزایش قیمت مصالح، دیگر نیازی نیست هزینه اضافی را پرداخت کنید. در این زمان است که شما متضرر نخواهید شد و به همان قیمت قدیمی، خانه پیش ساخته خود را خریداری کرده اید.

علاوه بر قسطی بودن ویلا چوبی در زرین ویلا، خرید خانه پیش ساخته از این مرکز می‌ تواند دارای مزیت های فراوان دیگری نسبت به سایر مراکز باشد.

زرین ویلا

کاهش مصرف انرژی با خرید این سازه ها:

علاوه بر مقرون به صرفه بودن خانه چوبی و پرداخت آن در ۳ قسط ما می توانیم مزایای دیگری را برای این خانه ها در نظر بگیریم. یکی دیگر از این مزایا استفاده بهینه از انرژی می باشد. در عصر حاضر یکی از دغدغه هایی که برای همه انسان ها وجود دارد، صرفه جویی در مصرف انرژی می باشد. انرژی هر روزه در حال کاهش بوده و حتی یک روز سوخت های تجدید ناپذیر و فسیلی هم رو به اتمام می نهند. با این حال افراد همواره سعی دارند که به صرفه جویی در انرژی بپردازند و بتوانند برای آیندگان خود نیز انرژی فسیلی و سایر انرژی ها را نگهداری کنند.

مقاومت باور نکردنی این سازه ها:

مسئله دیگری که در رابطه با خانه های پیش ساخته وجود دارد، مقاومت آن ها به عوامل تخریب گر است. ممکن است برخی از افراد تصور کنند که خانه های پیش ساخته مقاومت بالایی ندارند و خانه های معمولی نسبت به آن ها مقاومت بیشتری خواهند داشت. با این حال این باور کاملاً اشتباه است.

خانه های پیش ساخته تحت نظارت متخصص ترین افراد و بهترین اجرا کنندگان، تولید می شوند. لذا از تمامی استانداردهای جهانی ساخت و ساز بهره‌مند بوده و مقاومت بالایی خواهند داشت.

از این رو برای استفاده از خانه های پیش ساخته نگران نباشید.

خانه پیش ساخته چوبی

عوامل موثر بر خانه چوبی:

همان طور که در بالا نیز با اشاره نمودیم، عوامل مختلفی بر خانه چوبی تاثیر خواهند داشت. با این حال ما می توانیم یک مسئله مهم که تاثیر زیادی بر خانه چوبی دارد، را به شما معرفی نماییم. این عامل متریال به کار گرفته شده در خانه های پیش ساخته می باشد.

خانه چوبی چوبی زرین ویلا نسبت به سایر خانه های پیش ساخته بسیار مقرون به صرفه تر بوده و شما می توانید با پرداخت هزینه ی کمتری، از یک خانه لوکس ویلایی چوبی بهره‌ مند گردید.

این روز ها استفاده از چوب بسیار ترند شده است و افراد زیادی هستند که دکوراسیون منزل خود را به صورت تمام چوب طراحی می کنند. لذا علاوه بر اینکه شما می توانید با  خرید خانه های پیش ساخته چوبی هزینه کمتری را پرداخت کنید، در عین حال می‌ توانید یک خانه لوکس، لاکچری و به روز داشته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک های مفید
دکمه بازگشت به بالا

دانلود فایل

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.