رپورتاژ آگهی

نماشویی ساختمان بیمارستان ها و درمانگاه ها

یکی از مواردی که باعث ارزشمندتر شدن مراکز درمانی می‌شود، رعایت کردن بهداشت و پاکیزگی در این محل‌ها می‌باشد. از آنجایی که بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها نماد بهداشت و سلامت هستند به همین دلیل تمیز کردن و نماشویی ساختمان در این محل‌ها بسیار مهم است. نمای بیمارستان‌ها می‌توانند نمایشگر عملکرد پرسنل آن، خدمات و میزان اهمیت آن‌ها به بهداشت باشند. اما نماشویی نمای بیمارستان ها و درمانگاه ها چگونه انجام می‌شود؟ چه تجهیزاتی نیاز است تا شستشوی نما انجام دهند؟ این مقاله همراه کارویس باشید تا یک آشنایی کامل با نماشویی نمای بیمارستان ها و درمانگاه ها داشته باشیم.

نماشویی نمای بیمارستان ها و درمانگاه ها

شاید شستشوی نما یک مسئله کم اهمیت به نظر برسد اما یکی از مهم‌ترین موارد درباره مراکز بهداشتی، نماشویی نمای بیمارستان ها و درمانگاه ها است. نمای خارجی بیمارستان و درمانگاه به عنوان یک نماینده از نمای داخلی، تجهیزات، میزان بهداشت داخل بیمارستان و درمانگاه و بسیاری موارد دیگر عمل می‌کند و هدف و میزان توجه و حساسیت کادر بیمارستان و درمانگاه را نسبت به موضوع سلامتی بیماران نشان می‌دهد. از این رو باید نماشویی نمای بیمارستان ها و درمانگاه ها با استفاده از مواد شوینده و ضدعفونی کننده انجام شود تا آلودگی‌های موجود در مراکز درمانی کاهش و حذف شوند. البته باید توجه داشته باشید که در امر نماشویی نمای بیمارستان ها و درمانگاه ها باید از مواد شوینده با کیفیت بالا با مواد مناسب استفاده کنند تا در حین شستشوی نما از نفوذ آب و رطوبت به سطح بیمارستان جلوگیری شود.

نماشویی ساختمان بیمارستان ها

ویژگی‌های بهترین بیمارستان ها و درمانگاه ها

یکی از ویژگی‌های بهترین بیمارستان ها و درمانگاه ها تمیز بودن و رعایت بهداشت در آنجا است. از آنجایی این مراکز درمانی، مراجعه‌کنندگان زیادی در شبانه روز دارند، مهم است که به مسئله پاکیزگی و بهداشت در آنجا به طور بسیار خوبی پرداخته شود تا علاوه بر ارائه خدمات پزشکی و سلامت، حس خوب و انرژی مثبتی را نیز به بیماران خود منتقل کند؛ از این رو نماشویی نمای بیمارستان ها و درمانگاه ها یک مسئله بسیار مهم هم برای جذابیت و افزایش تعداد مراجعه کننده و هم برای بهداشت و دور بودن از آلودگی‌‌ها و میکروب‌ها است. تعداد مراجعه کننده به درمانگاه ها می‌تواند کمتر از بیمارستان باشد اما باز هم این موضوع از اهمیت نماشویی نمای درمانگاه ها کم نمی‌کند!

روش‌های نماشویی نمای بیمارستان ها و درمانگاه ها

روش‌های مختلفی برای نماشویی ساختمان از جمله بیمارستان ها و درمانگاه ها و سایر مراکز درمانی وجود دارد که نیروی کار با توجه به نحوه دسترسی به نمای ساختمان بیمارستان در ایمن‌ترین حالت ممکن انتخاب می‌کنند تا از کدام یک روش‌های نماشویی نمای بیمارستان ها و درمانگاه ها استفاده کنند. استفاده کردن از داربست، طناب‌های مخصوص نماشویی و کمربند محافظ از روش‌های نماشویی نمای بیمارستان ها و درمانگاه ها هستند. اگر ارتفاع ساختمان بیمارستان یا درمانگاه کم بود و امکان نصب داربست در آن مکان بود بهتر است که از روش داربست همراه با کمربند محافظ استفاده کرد چرا که امنیت کاری آن بسیار بالا است و امکان ایجاد مشکل و یا وقوع خطر جانی برای نیروی کار بسیار کاهش پیدا می‌کند؛ اما اگر امکان نصب و استفاده از داربست برای نماشویی نمای بیمارستان ها و درمانگاه ها وجود ندارد بهترین راه استفاده از طناب و کمربند محافظ است که در آن نیروی کار آرام آرام از بالای ساختمان بیمارستان پایین آمده و به شستشوی نما می‌پردازد.

نماشویی ساختمان

نکات مهم درباره نماشویی نمای بیمارستان ها و درمانگاه ها

یکی از نکات مهم درباره نماشویی ساختمان بیمارستان ها و درمانگاه ها توجه به هزینه نماشویی و مدیریت آن است. اگر آلودگی‌های نمای ساختمان بیمارستان و یا درمانگاه به اندازه‌ای نباشد که نیاز به استفاده از شوینده‌های قوی و اسیدی باشد و با آب می‌تواند شسته شود، باید این مورد از ابتدای کار مشخص شده و دیگر هزینه اضافی برای تهیه مواد شوینده نما صرف نشود. نکته دیگر این است که از نیروی کار حرفه‌ای و مجرب استفاده کنید تا مهارت کافی برای نماشویی نمای بیمارستان ها و درمانگاه ها داشته باشد و مشکلی برای خود شخص و نمای ساختمان پیش نیاید.

توجه: این مطلب یک رپورتاژ آگهی (تبلیغات) بوده و پورتال جامع مهندسین ایران هیچگونه نظر و مسئولیتی ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک های مفید
دکمه بازگشت به بالا

دانلود فایل

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.