رپورتاژ آگهی

شرکت طراحی داخلی ساختمان

به دنبال یک شرکت طراحی داخلی ساختمان هستید؟ تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا شما را با یکی از بهترین شرکت های طراحی داخلی ساختمان آشنا کنیم. طراحی داخلی ساختمان ارتباط نزدیکی با معماری دارد و یکی از شاخه‌های آن به شمار می‌رود. به نظر شما ویژگی یک فضای داخلی ایده‌آل چیست؟ بهترین ساختمان‌ها و فضاهای داخلی در واقع فضاهایی هستند که میان عناصر موجود در آن فضا هماهنگی وجود داشته باشد.

آشینه یکی از شرکت های طراحی داخلی ساختمان است که می‌توانید برای طراخی داخلی ساختمان مدرن یا طراحی داخلی ساختمان مسکونی ایرانی از تجربه و تخصص آن‌ها بهره‌مند شوید. به نظر می‌رسد که طراحی داخلی ساختمان کوچک یا ساختمان‌های بسیار قدیمی کار سختی باشد؛ اما اگر از یک گروه معماری داخلی کمک بگیرید که انواع طراحی داخلی ساختمان را به خوبی می‌شناسند، می‌توانید بهترین طراحی داخلی را داشته باشید.

طراحی داخلی ساختمان

استودیو طراحی دکوراسیون داخلی آشینه در میان لیست شرکت های طراحی و دکوراسیون داخلی به عنوان یکی از بهترین شرکت‌ها در این زمینه شناخته شده است. آشینه با سال‌ها تجربه در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی، در حال حاضر به عنوان بهترین شرکت طراحی داخلی ساختمان در تهران شناخته می‌شود. طراحی دکوراسیون داخلی شرکت و محیط‌های اداری تمرکز اصلی تیم آشینه است. از همین‌رو می‌توانید با اطمینان خاطر 0 تا 100 طراحی داخلی اداره یا شرکت خود را به تیم آشینه بسپارید.

طراحی دکوراسیون داخلی چیست؟

دکوراسیون داخلی اغلب با طراحی داخلی اشتباه گرفته می‌شود. توجه کنید این دو مفهوم علی رغم‌ شباهت‌های بسیار زیادی که به یکدیگر دارند، دو مفهوم متفاوت هستند. طراحی دکوراسیون داخلی بیشتر بر روی بحث زیباشناسی تمرکز دارد. عموما به افرادی که در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی شرکت یا منازل مسکونی مشغول به فعالیت هستند دکوراتور گفته می‎شود. دکوراتورها اغلب درگیر برنامه ریزی‌های ساختاری یا بازسازی ساختمان‌ها نمی‌شوند؛ بلکه فعالیت آن‌ها زمانی شروع می‌شود که فعالیت‌های ساختمانی به اتمام رسیده است.

اگر یک اداره یا شرکت دارید و می‌خواهید فضای داخلی بهتری داشته باشید، می‌توانید طراحی دکوراسیون داخلی آن را به تیم آشینه بسپارید. انتخاب سبک ساختمان، سبک مبلمان، میزها، نحوه چیدمان آن‌ها و… همگی در حوزه طراحی دکوراسیون داخلی است. این درحالی است که طراحی داخلی ساختمان بحثی تخصصی‌تر بوده و به دانش و تخصص در این زمینه نیاز دارد. اغلب فعالیت‌هایی که طراحان داخلی انجام می‌دهند به طراحی و نوسازی فضا ختم می‌شود. این طراحان ابتدا باید نقشه طراحی داخلی ساختمان را پیاده سازی کرده و سپس طبق نقشه اقدام به نوسازی فضا کنند.

طراحی داخلی ساختمان

طراحی داخلی منزل چیست؟ اهمیت طراحی داخلی منزل به چه میزان است؟ با پیشرفت سریع هنر و علم معماری و افزایش نیاز جوامع مختلف برای استفاده از معماری‌های مختلف با کاربردهای گوناگون در ساختمان‌ها، معماری و طراحی داخلی خانه‌ها نیز اهمیت ویژه‌ای پیدا کرده است. معمولاً طراحی داخلی منازل تا سال‌ها دچار تغییرات گسترده‌ای قرار نمی‌گیرد و طراحی هر خانه می‌تواند میزان زیبایی آن را تعیین کند. البته با تغییر در دکوراسیون خانه هم می‌توان تا حد زیادی در ظاهر خانه تغییر ایجاد کرد؛ اما همچنان ایجاد تغییرات اساسی با طراحی داخلی منزل و بازسازی آن ممکن خواهد بود.

طراحی داخلی ساختمان مدرن چیست؟

یکی از مهم‌ترین اصولی که در طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان باید مورد رعایت قرار بگیرد، سادگی طراحی است. هرچه اجزا و المان‌های به کار گرفته شده در دکوراسیون داخلی کمتر باشند، فضا جلوه بیشتری خواهد داشت. اگر نگاهی به اتاق‌های مدرن امروزی بیندازید متوجه خواهید شد که سادگی حرف اول را می‌زند. برای دکوراسیون این اتاق‌ها اغلب از رنگ‌های تیره یا سیاه استفاده می‌شود. عموما رنگ‌های تیره می‌توانند به فضاها سبک خاصی داده و آن‌ها را کلاسیک و مدرن‌تر جلوه دهند.

طراحی داخلی ساختمان

یکی از مهم‌ترین فاکتورها در دکوراسیون داخلی، هنر طراحی و ایجاد فضای داخلی با در نظر گرفتن دو اصل مهم زیبایی و کاربری است. از سال‌ها پیش تاکنون مبحث زیبایی همواره مورد توجه افراد بوده است. یک شرکت طراحی داخلی ساختمان برای طراحی دکوراسیون داخلی باید به نکات زیادی توجه داشته باشد. مهم‌ترین این نکات عبارتنداز:

 • تفکیک پلان‌ها
 • نقشه داخلی
 • مبلمان و سایر لوازم جانبی
 • نور محیط
 • پوشش دیوارها، سقف و کف

انواع طراحی داخلی ساختمان

طراحی دکوراسیون داخلی شرکت یا محیط‌های دیگر سبک‌های متفاوتی دارد. تعیین سبک مناسب برای طراحی یک دکوراسیون داخلی یکی از فاکتورهای بسیار مهم در طراحی داخلی ساختمان‌ها است. برای طراحی فضای داخلی ساختمان نیز سبک‌های متفاوتی وجود دارد. بهترین شرکت طراحی داخلی ساختمان با توجه به مواردی چون امکانات، فضا، سلیقه کاربر و… بهترین سبک را انتخاب می‌کند. بهترین سبک‌های طراحی دکوراسیون داخلی عبارتنداز:

 • سبک فرانسوی
 • سبک مراکشی
 • سبک انگلیسی
 • سبک ژاپنی
 • سبک چینی
 • سبک سوئدی
 • سبک هندی
 • سبک مصری
 • سبک اسپانیایی

طراحی دکوراسیون داخلی شرکت توسط شرکت طراحی داخلی ساختمان آشینه

یکی از مهم‌ترین خدماتی که شرکت های طراحی داخلی ساختمان مانند شرکت آشینه ارائه می‌کنند، طراحی دکوراسیون داخلی شرکت است. طراحی دکوراسیون داخلی اداری نیاز به تخصص و مهارت بیشتری دارد. چرا طراحی دکوراسیون این محیط‌ها از اهمیت بیشتری برخوردار است؟ چراکه طراحی فضای داخلی منازل مسکونی قوانین سفت و سختی ندارد؛ این طراحی کافی‌ست مطابق سلیقه افراد ساکن آن ساختمان باشد.

اما فضای داخلی محیط‌های اداری باید به گونه‌ای طراحی شود که علاوه بر رسمی نشان دادن محیط، با سلیقه طیف مراجعه کنندگان به آن شرکت یا اداره نیز تطابق داشته باشد. طراحی داخلی ساختمان اداری باید محیط دلچسبی را برای کارکنان آن مجموعه ایجاد کند. اگر فضای داخلی ساختمان‌های اداری به خوبی دیزاین نشده باشد ممکن است موجب کاهش رضایت شغلی و پایین آمدن راندمان کاری کارمندان شود.

عوامل موثر در بازسازی و طراحی داخلی اداری

مهم‌ترین عاملی که در طراحی دکوراسیون داخلی اداری نقش دارد نوع و سبک معماری به کار گرفته شده در این فضاها است. شرکت طراحی داخلی ساختمان باید توانمندی‌های زیادی داشته باشند تا بتواند طراحی یک فضای اداری را با توجه به اصول و استانداردها به صورت کامل و بی نقصی ارائه دهد. اگر یک دفتر کار لوکس و منحصر‌به‌فرد می‌خواهید باید نکاتی را در نظر داشته باشید.

آشینه؛ شرکت طراحی داخلی ساختمان

اگر به دنبال یک شرکت معتبر در زمینه طراحی داخلی ساختمان هستید می‌توانید صفر تا صد خدمات دکوراسیون داخلی را به شرکت آشینه بسپارید. این شرکت با سال‌ها سابقه در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی می‌تواند هر آنچه که از طراحی داخلی در ذهن شماست را پیاده سازی کند. برای اطمینان از کیفیت بالای کار این شرکت می‌توانید نمونه کارهای قوی اجرا شده از سوی این تیم را در وب سایت آشینه مشاهده کنید.

آشینه به دلیل استفاده از نیروهای فنی کارآزموده و با به کارگیری تخصص و تجربه توانسته است به یکی از برندهای شناخته شده در زمینه معماری داخلی تبدیل شود. طراحی داخلی اداری، طراحی داخلی اتاق خواب، طراحی داخلی ویلا، طراحی داخلی منزل، طراحی داخلی سرویس بهداشتی، طراحی داخلی رستوران، طراحی داخلی فضای تجاری، طراحی داخلی بیمارستان و… گوشه‌ای از خدمات تیم آشینه به شمار می‌رود.

 

توجه: این مطلب یک رپورتاژ آگهی (تبلیغات) بوده و پورتال جامع مهندسین ایران هیچگونه نظر و مسئولیتی ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

دانلود فایل

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.