مهندسی معماری

دانشگاه بازرگانی در عربستان سعودی

دانشگاه بازرگانی در عربستان 

طراحی دانشگاه بازرگانی جدید در عربستان سعودی توسط شرکت معماری Benoy

شرکت معماری بنوی در سال ۲۰۲۰ برای ساخت یک ساختمان دانشگاهی در جده، عربستان سعودی، طراحی کرده  است. این دانشگاه  کسب و کار جهانی، مرکز آموزشی است که دانش آموزان تجاری عربستان و بین المللی را با مشارکت با مدرسه کسب و کار کالج امپریال، دانشگاه کرنل و دانشکده حقوق هاروارد، جذب خواهد کرد.

 

دانشگاه بازرگانی در عربستان سعودی
دانشگاه بازرگانی در عربستان سعودی

 

طراحی ساختمان دانشگاه بازرگانی

این ساختمان شش سطح شامل دو بال متفاوت است که توسط یک دهلیز محصور متصل می شوند. خطوط صاف و صاف و گوشه های گرد، بال شمال شامل دفاتر هیات علمی، آموزش فضاها و مرکز نوآوری خواهد بود. در حالی که بال بزرگتر، جنوب آن را با سالن غذاخوری دانشجویی، سالن اجتماعات، ورزشگاه و مرکز دانش محاصره می کند.

به گفته شرکت، این طرح برای تقویت تعامل اجتماعی و به حداقل رساندن سلسله مراتب و مرزهای اجتماعی در جامعه مدرسه طراحی شده است.

 

دانشگاه بازرگانی در عربستان سعودی
نمایی از دانشگاه بازرگانی در عربستان سعودی

 

حضور قابل توجهی در خاورمیانه با استودیوهای دوبی و بحرین، شرکت معماری بنوی برای پروژه های بزرگ خود در این منطقه از جمله جزیره یاس، پارک جهانی فراری در ابوظبی و خیابان شهر و ساحل دبی یک شرکت معماری شناخته شده است.

آنها همچنین مسئول تعدادی از پروژه های در حال انجام در حال پیشرفت هستند، از جمله توسعه خرده فروشی خیابان طالیا در ریاض، عربستان سعودی و یک ترمینال جدید در فرودگاه بحرین.

 

این مقاله هارو از دست ندهید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

دانلود فایل

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.