اخبار مهندسی

اعلام نتایج اولیه آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان سال 98

حامد مانی فر، از اعلام نتایج اولیه آزمون های ورود به حرفه مهندسان تا نیمه اول اردیبهشت ماه سال 1398 خبر داد.

اعلام نتایج اولیه آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان نیمه اول اردیبهشت سال ۱۳۹۸

مرجع اخبار نظام مهندسی کشور،حامد مانی فر، از اعلام نتایج اولیه آزمون های ورود به حرفه مهندسان تا نیمه اول اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ خبر داد.

مدیرکل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان وزارت راه و شهرسازی، در مورد روند اعلام نتایج آزمونهای ورود به حرفه مهندسان فرموداند: بعد از جلساتی که با طراحان سئوال در این هفته و اوایل هفته آینده برگزار می‌ گردد کلید سوالات آزمون آماده شده و در نهایت اواخر هفته آینده، پرسش ‌نامه همراه پاسخ برگ آن در سایت قرار میگیرد.
مانی فر، با تاکید بر این که در اوایل اردیبهشت سال ۱۳۹۸ نتایج اولیه اعلام می‌ گردد، گفت: بعد از اعلام نتایج اولیه یک بازه ده روزه برای اعتراضات مجدد بر روی پاسخ برگ افراد در نظر گرفته می شود و بعد از آن در اواخر اردیبهشت ماه و یا اوایل خرداد ماه سال ۱۳۹۸ نتایج آزمون بصورت نهایی اعلام خواهد شد.

کنکور - اعلام نتایج
مدیر کل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان وزارت راه و شهرسازی افزود: بعد از اعلام نهایی قبول شدگان آزمون لیست‌ های نهایی هر استان به تفکیک برای سازمان ‌های نظام مهندسی استانی ارسال می گردد تا روند ثبت نام و مراحل قانونی برای صدور پروانه اشتغال بکار مهندسی صورت گیرد.
مانی فر گفت: بعد از طی مراحل قانونی در سازمان نظام مهندسی استانها لیست‌ های تکمیل شده در نهایت به اداره کل راه و شهرسازی هر استان برای صدور پروانه اشتغال به حرفه مهندسی ارسال می گردد.

وی، هم‌چنین در مورد تخلفات صورت گرفته در نشست آزمون نیز تصریح کرد: تخلفات صورت گرفته در نشست آزمون به چند دسته تقسیم می ‌شوند که مهم جترین آن تخلفات سیستماتیک است که در اینصورت مورد بررسی دقیق قرار خواهد گرفت و با آنها برخورد می گردد.
مانی فر در خاتمه افزود: بعد از بررسی تخلفات و صورت نشست هایی که از استانهای برای ما فرستاده شده است افراد خاطی ممکن است از ۱ تا ۱۰ دوره از شرکت در آزمون محروم گردند.

این مقاله هارو از دست ندهید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک های مفید
دکمه بازگشت به بالا

دانلود فایل

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.