مهندسی معماری

طراحی شاد ساختمان اداری google

طراحی شاد ساختمان اداری گوگل

دفاتر گوگل (google) همیشه دارای طراحی های نوآورانه و خاص هستند، دفتر کار ایرلند نیز از این قاعده مستثنا نیست و همچون همیشه امکانات رفاهی برای کارمندان از جمله شاخصه های طراحی گوگل است و ایجاد فضاهایی همچون کافی شاپ و رستوران های متعدد، باشگاه ورزشی، اتاق بازی، اتاق استراحت، اتاق ماساژ و … در راستای همین نگرش است. این دفاتر اکثرا به صورت باز و و گسترده با هدف ارتباط بیشتر کارکنان و همچنین به اشتراک گذاری ایده ها ساخته شده اند و فضاهایی گفتگو محور و چند نفره نیز به همین منظور طراحی شده است. با پورتال جامع مهندسین ایران همراه باشید.

طراحی ساختمان شاد گوگل

با همکاری معماران ، محوطه گوگل در شهر دوبلین در کشور ایرلند از ۲ ساختمان به ۴ ساختمان افزایش یافت.۳ ساختمان بازسازی شده است که شامل ۱۴ طبقه با دکوراسیون داخلی خلاق و بسیار متفاوت است.هر طبقه به نوبه ی خود نشان دهنده ی ارزشی خاص برای شرکت گوگل است. مانند سمبل ارزش هایی مانند: جستجو، برنامه ریزی، سبزوپرانرژیبودن، خلاقیت، سازماندهی، نوآوری. پلان باز هر طبقه این امکان را می دهد که فضایی مبتنی بر کار گروهی و همکاری ایجاد شود.

 لوگوی گوگل فضایی برای ملاقات 

دفتر کار گوگل
از آنجا که انعطاف پذیری خلاقیت را افزایش می دهد، فضای گسترده ای که کارکنان میتوانند همدیگرو ببینند و کار کنند، مانند یک اتاق ملاقات، میز، صندلی، آشپزخانه، کافه و موزیک به همراه باشگاه و استخر برای قرارهای غیر رسمی.هویت و شخصیت هر فضا، ترکیبی از متریال خاص و منحصر به فرد و پالت های رنگی است.

سالن استراحت جدید و فضای کار مناسب

 

طراحی شاد محیط کار ساختمان گوگل
در این طراحی برای بهداشت و سلامتی کارکنان، اتاق ورزش، بازی و استراحت که مشکل عدم تحرک در بسیاری از دفاتر اداری رایج است را در گوگل شاهد نباشیم و برای سلامتی روحی و جلوگیری از تنش های کاری نیز، فضاهای بازی و استراحت در نظر گرفته شده است. ویژگی های بارز این طراحی انرژی زیاد، شادی منحصر به فرد و توجه به آرامش روحی و جسمی کارکنان است که در طراحی گوگل به این موارد بسیار توجه می شود.همچنین میتوان به این نکته اشاره کرد که گوگل به متریال  و محیط زیست نیز توجه می کند.
کابین رنگ قرمز برای جلوه دادن بیشتر فضا
طراحی ساختمان اداری google
قطب ارتباطلات برای برقراری ارتباط و سرگرم شدن
طراحی شاد و با روحیه ساختمان اداری گوگل
کتابخانه
طراحی شاد ساختمان اداری گوگل
چراغ های منحنی و صندلی های جذاب
طراحی ساختمان اداری گوگل
پالت رنگی رنگارنگ برای کافه
ساختمان اداری گوگل
محیط شیک و طراحی خاص آشپزخانه و پذیرایی
طراحی شاد ساختمان اداری گوگل
محیط سرگرمی و اتاق بازی
طراحی شاد ساختمان اداری گوگل
دفتر کار و برنامه نویسی
طراحی شاد ساختمان اداری گوگل
طراحی شاد ساختمان اداری گوگل
طراحی شاد ساختمان اداری گوگل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک های مفید
دکمه بازگشت به بالا

دانلود فایل

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.