نرم افزار مهندسیمهندسی عمران

نرم افزار صورت وضعیت و تعدیل 1397 Excel

دانلود رایگان نرم افزار صورت وضعیت و تعدیل ۱۳۹۷ تحت برنامه Excel

نرم افزار پیوست همراه با فهرست بها ابنیه و برق و مکانیک جهت تهیه صورت وضعیت و تعدیل و برآورد پروژه ها قابل استفاده برای دانشجویان و مهندسین و پیمانکاران و مهندس مشاور میباشد .راهنمای استفاده از نرم افزار در صفحه توضیحات اکسل ارایه شده است .

نرم افزار صورت وضعیت و تعدیل ۱۳۹۷ مطابق هرسال پس از انتشار فهرست بهای سال جاری بصورت برنامه اکسل بصورت رایگان آماده می شود. این بار نیز نرم افزار صورت وضعیت و تعدیل ۱۳۹۷ توسط مهندس فرخ رئیسی جهت استفاده دانشجویان، پیمانکاران و مهندسین در پروژه های عمرانی خود تهیه و نوشته شده است.در ادامه می توانید جهت دانلود این نرم افزار بسیار با ارزش و کاربردی از پورتال جامع مهندسین ایران اقدام نمایید.

توضیحاتی درباره نرم افزار

نرم افزار صورت وضعیت و تعدیل ۱۳۹۷ در فایل EXCELL  بر اساس فهرست بهای سال ۱۳۹۷ نوشته شده است و این قابلیت را دارا می باشد که توسط کاربر مورد ویرایش واقع شود. نوشتن صورت وضعیت و تعدیل در پروژه های عمرانی بخصوص برای پیمانکاران و مهندسین از دغدغه ها و نیازهای اساسی می باشد که توسط این صورت وضعیت های می تواند آیتم هایی که در طول ساخت پروژه عمرانی کار کرده است را با بهای پایه ای که در فهرست بها موجود است مطابقت دهد و امور مالی پروژه خود را مدیریت نماید.

صورت وضعیت و تعدیل ۱۳۹۷ تحت اکسل

به کمک نرم افزار صورت وضعیت و تعدیل می توانید کار خود را را بسیار راحت کنید و تمام فرم ها، فرمول ها و محاسباتی که جهت تعدیل و نوشتن صورت وضعیت نیاز دارید را به آسانی در دسترس داشته باشید و تنها با ویرایش و جای گذاری اعداد و ارقام مخصوص پروژه خود به نتیجه نهایی و مطلوب خود دست یابید.

دانلود

این مقاله هارو از دست ندهید:

نوشته های مشابه

۱۲ دیدگاه

  1. سلام آقای نصیری
   خواهش میکنم
   ما سعی داریم مطالب رو بیشتر به صورت رایگان ارائه کنیم تا پولی تا مهندسین عزیز
   راحت تر از سایت و مطالبش استفاده کنن

  1. سلام وقت بخیر
   لینک دانلود هستش
   یه دکمه به اسم دانلود کنید وجود داره روی اون بزنید شروع به دانلود میشه

  1. با سلام وقت بخیر
   بابت مشکل پیش آمده عذر میخوام.
   مشکل برطرف شد
   می تونید دانلود کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک های مفید
دکمه بازگشت به بالا

دانلود فایل

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.